website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Nekako mi je krivo sto ce Grujic i Novakovic otpasti za OI discipline, mislim da na kraju nece biti ni u konkurenciji za k4:( Ali propustili su svoju sansu u Riju!!

 

Meni nije uopste :d Imali su sansu da osvoje medalju kada su bili najbolji. Sad sta da im radim. Samo se nadam da ce Dragosavljevic uspeti obojicu da dobije kad bude bilo potrebno.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

 

Meni nije uopste :d Imali su sansu da osvoje medalju kada su bili najbolji. Sad sta da im radim. Samo se nadam da ce Dragosavljevic uspeti obojicu da dobije kad bude bilo potrebno.

Hoce sigurno, Dragosavljevicu je najveci motiv sada Tokijo, jos uvek se secam koliko je bio ljut na Novakovica kada nije hteo da mu pruzi ruku!!:lol:

Realno, Dragosavljevic moze i do medalje, Novakovic ne!!

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Hoce sigurno, Dragosavljevicu je najveci motiv sada Tokijo, jos uvek se secam koliko je bio ljut na Novakovica kada nije hteo da mu pruzi ruku!!:lol:

Realno, Dragosavljevic moze i do medalje, Novakovic ne!!

 

Ja i dalje nemam poveranja toliko u Dragosavljevica. On jos uvek nema svetsku medalju. Sada je vreme da uzme konacno. Jer ne vidim ko sem njega moze da nam donese jos neku medalju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

 

Ja i dalje nemam poveranja toliko u Dragosavljevica. On jos uvek nema svetsku medalju. Sada je vreme da uzme konacno. Jer ne vidim ko sem njega moze da nam donese jos neku medalju.

Pa trenutno samo on, videcemo cetverci kakvi su posle, ono juce ne mora nista da znaci!!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...