website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Pocetnicka greska. Desava se. Sta sad da radimo. Neka ona nastavi da radi pa ce im dokazati ko je i sta je.

 

Ali ako ce i Ivana da krene sa patetikom nekom kao i svi nasi kad kiksnu, onda smo propali. 

 

Ja sam generalno zadovoljan njenim nastupom. Imala je dosta problema, samo jedan zavrsen miting ove god. Tako da je ovo za mene ok. Ako je moralo ovako neka se desilo. Sve se to vrati nekad.

 

Btw kao da nismo navikli na 4. mesta :d

Link to comment
Share on other sites

Нажалост срећа је није хтела на овом шампионату, те је Шпановићева због откаченог броја остала без медаље и на крају заузела четврто место. Ивана је започела такмичење преступом, међутим већ у другом скоку забележила је њен најбољи резултат од 6.96м, потом су уследила два преступа, а на крају скок преко седам метара, који је измерен као 6.91м, због трага у песку који је оставио такмичарски број.

 

Због папирног броја јако лошег квалитета, који је оставио траг у песку, наша шампионка остала је без златне медаље. Атлетски савез Србије се на ову одлуку жалио али је по мишљењу комисије, жалба ОДБИЈЕНА! Јер како „они“ наводе то би довело до жалбе Америчке федерације која би остала без две медаље у овој дисцплини, па је самим тим „лакше“ да се одбије наша жалба.

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...