website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Майкл said:

 

Milica i Nikolina, zasigurno :d 

 

Mijušković je bila sjajna danas, osim u završnici. Iskreno, ne verujem da će staviti Biljanu i Maju, prerano je, eventualno samu Biljanu.

Ja mislim da ce pokusati sa Biljom i Majom bas iz tog razloga jer je po meni mnogo da npr Milica i Nikolina budu u 3 camca!!

Link to comment
Share on other sites

U20 reprezentacija odlična za sada, pobede nad Italijom i Slovenijom. Pravi test će biti protiv Španije. Vrlo dobro igraju Peno, Rakočević, Tanasković i Marinković. Simanić za sada ispod svojih mogućnosti.

 

Devojke suvereno osovjile deveto mesto :) Na kraju nije ispalo toliko strašno, iako imaju kvalitet za pobedničko postolje.

Link to comment
Share on other sites

Koliko medalja na balkanijadi a ni jedan rezultat vredan paznje!! Jedino moze da se izdvoji Lazar i Milica koja je opet imala dobar skok od 6.38!!

Grnovic se priblizio LR sa 7225 bodova ali opet to je slab rezultat, Paukovic isto blizu LR nadam se da moze da se priblizi daljini od 80m dok je Samac i ove sezone los!! Tatjana ocajna sa 51m ali opet je podrzavam jer se ne stidi da i dalje pokusava da se vrati u formu kao sto je slucaj sa Bekricem koji najavljuje nesto a nigde ga nema, za sada je Vucenovic nasa najbolja kopljasica ali nikako da dodje do te daljine od 60m!!!:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Koliko medalja na balkanijadi a ni jedan rezultat vredan paznje!! Jedino moze da se izdvoji Lazar i Milica koja je opet imala dobar skok od 6.38!!

Grnovic se priblizio LR sa 7225 bodova ali opet to je slab rezultat, Paukovic isto blizu LR nadam se da moze da se priblizi daljini od 80m dok je Samac i ove sezone los!! Tatjana ocajna sa 51m ali opet je podrzavam jer se ne stidi da i dalje pokusava da se vrati u formu kao sto je slucaj sa Bekricem koji najavljuje nesto a nigde ga nema, za sada je Vucenovic nasa najbolja kopljasica ali nikako da dodje do te daljine od 60m!!!:(

 

A šta si očekivao? :d 

Link to comment
Share on other sites

Da napomenem, Mirković je promenila trenera, nema ni punih mesec dana, tako da verovatno rezultati neće doći još uvek, ali ne mislim da je ovo kraj za nju. No, videćemo.

 

Novi trener je rekao da se od vežbi na internetu ne napreduje i da će morati pakleno da trenira da vrati staru snagu koju je imala :d Plan je da se vrati do prvenstva Evrope i bude konkurentna na OI 2020. 

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

Ajd ja malo da napisem.

 

Za kajak ocekivano. Ja sam zadovoljan. Moze to na SP da bude ok. Samo taj muski k4....

 

Steta za odbojkasice u20. Imale su nocas 2:0 i 21:18 i IZGUBILE 3:2 na kraju. Bzv. Ali dobro ima tri igracice iz ovog tima (Lazovic, Kocic i Mirosavljevic) koje su fantasticne i ne bih se zacudio da bar 2 budu u timu za Tokio. Mislim pre svega na Lazovic i Kocic.

 

Sto se tice zenske u20 kosarke ocekivala se medalja, iako to nisu hteli da kazu. Nogic zasluzuje da dobije poziv za seniorski tim. Devojka je odigrala odlicno. Mec protiv Litvanije za opstanak je sama igrala i sve zivo pogadjala. Ima odlican sut iz daljine, a i ne plasi se da udje pod kos.

 

Za atletiku nemam reci. Nismo se pomerili, niti napredovali. Sve isto. Ostaje jos to u20 i seniorsko SP. Dve medalje u skoku u dalj se ocekuju. Ostalo tesko. Opet kazem steta sto nema Bibica. Bio je favorit za 5000. Ali gotovo sad.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...