website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Pioniri su obezbedili borbu za peto mesto pobedom nad Holandijom, nije toliko loše ispalo. Izgubili su od Turaka u pet setova (peti set 17-19) i to će ih verovatno koštati borbe za medalju... :( Ali Turci su domaćini, tako da nije generalno toliko loše.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dareza said:

Ja se nadam da ce Maja Skoric ostati u 3x3. Devojka kida :d Odlicna pobeda protiv odlicnih Cehinja. Jos uvek nije zavrsen posao, ostaje mec sa isto dobrim Italijankama.

Hahah priznaj da je krenuo da ti se svidja basket 3x3:p 

Sto se tekvonda tice nekako sam protiv ovog dovodjenja uzbekistanca, imamo solidne tekvondiste nek napravi od njih nesto!!!

A odbojkasice kidaju, nisam verovao da ovako lako mogu da dobiju Brazil i Tursku:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Майкл said:

Pioniri su obezbedili borbu za peto mesto pobedom nad Holandijom, nije toliko loše ispalo. Izgubili su od Turaka u pet setova (peti set 17-19) i to će ih verovatno koštati borbe za medalju... :( Ali Turci su domaćini, tako da nije generalno toliko loše.

 

 

 

Daleko su bolji od kadetskog tima koji je katastrofa. Ali ovo su jos uvek deca, dok dodju do seniora polovina njih ce i prestati da igra ili ce igrati nasu ligu u nekom bzv klubu.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Hahah priznaj da je krenuo da ti se svidja basket 3x3:p 

Sto se tekvonda tice nekako sam protiv ovog dovodjenja uzbekistanca, imamo solidne tekvondiste nek napravi od njih nesto!!!

A odbojkasice kidaju, nisam verovao da ovako lako mogu da dobiju Brazil i Tursku:bowdown:

 

Pa nisam ja reko da mi se ne svidja, nego da nije za OI haha :d

Ali taj decko trenira vec kod nas dugo tako da nije nikakav problem da dobije drzavljanstvo pa cemo videti.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, dareza said:

 

Pa nisam ja reko da mi se ne svidja, nego da nije za OI haha :d

Ali taj decko trenira vec kod nas dugo tako da nije nikakav problem da dobije drzavljanstvo pa cemo videti.

Ja sam te razumeo da ti se ne svidja!!:p

Pa ako trenira ae ali opet mi je krivo sto ce mozde da zauzme mesto nekom od nasih tekvondista!!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dareza said:

Daleko su bolji od kadetskog tima koji je katastrofa. Ali ovo su jos uvek deca, dok dodju do seniora polovina njih ce i prestati da igra ili ce igrati nasu ligu u nekom bzv klubu.

 

Ovo je, po mom mišljenju, odlična odluka CEV-a da uvede pionirsko takmičenje :d Treba što ranije krenuti sa međunarodnim turnirima, da se od ranih dana stvara kult reprezentacije kod njih, da igraju s najjačim vršnjacima sa svog kontinenta itd. Više je dobrog nego lošeg. Zapaziće ih neki strani klub, pozvati u njihove škole, napredovaće, i slično.

Link to comment
Share on other sites

On 7/8/2017 at 21:18, Майкл said:

Tesan meč protiv vrlo dobrih Italijanki, ali idemo dalje jer su dobile i Čehinje, mnogo ubedljivije nego nas :d Sada su naši momci na redu

Meni je super igrala samo Pesic od ostalih cak mi se ni Skoric nije nesto snasla, protiv Italije napravila sigurno 5-6 faulova bzv!! 

Nije me iznenadilo sto basketasi nisu uzeli medalju jer su imali dosta turnira iza sebe, Letonija i Ukrajina nisu imali ovakav raspored turnira tako da mi nije ovo iznenadjenje, ocekivan pad forme!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...