website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, dareza said:

 

Ali ja se kladim da kad bi sastavili tim od momaka koji ispadnu sa sireg spiska reprezentacije da bi oni dobili ove nase u 3x3. Ne znam zasto imam takav utisak, ali ja kad gledam 3x3 meni to deluje mnogo amaterski.

pa fora je u tome da da bude amaterski :d

s ulice na OI :d

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

pa fora je u tome da da bude amaterski :d

s ulice na OI :d

 

ne mislim u tom smislu amaterski. nego dosadno amaterski. meni taj sport nije za oi, ali ajde sad gotovo :d fiba iskesirala dosta novca izgleda

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

 

ne mislim u tom smislu amaterski. nego dosadno amaterski. meni taj sport nije za oi, ali ajde sad gotovo :d fiba iskesirala dosta novca izgleda

samo da sa ovim postepeno ne zamene kosarku

Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2017 at 16:57, nenad said:

 

što se basketa tiče mislim da komotno skoro sve što smo znali o kvalitetu naših timova sa svetskom konkurencijom treba baciti u vodu. sada ćemo videti gomilu bivših profesionalnih igrača koji će igrati 3 na 3. bukvalno mislim da ne možemo ni da pretpostavimo koliko će neke zemlje imati jake timove.

Realno mislim da tu samo Amerikanci mogu da naprave dobar tim a mi trebamo da napravimo neku komb. jer mislim da trenutno tim "Zemun" igra bolji basket od Bulatovog tima i mislim da su oni trebali na SP da idu ali nema veze sad!! 

Mislim da je na nekom SP vec probano sa NBA igracima ja mislim Katar ili Amerika i da su ih nasi oduvali!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Майкл said:

Bez Sonje smo samo još jedna prosečna ekipa... Evidentno je i odsustvo Pejdž. 

 

O onome što ne možemo menjati neću ni govoriti (odlazak Marine).

 

Totalnos e slazem. Sonja je motor tima, a bez nje samo Jelena za da igra. Ostale nista. A ja kapiram da ako ispadnemo u prvom krugu i Sonja i Jelena ce se oprostiti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...