website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

11 minutes ago, DaniSRB said:

Golmani: Nika Kolundžić i Kristina Graovac;
Leva krila: Sanja Radosavljević i Timea Milošević;
Desna krila: Katarina Krpež-Šlezak i Željka Nikolić; 
Pivoti: Marija Lojpur, Jovana Milojević i Sladjana Pop-Lazić;
Bekovi: Jovana Stoiljković, Sanja Damnjanović, Andrea Lekić, Tamara Georgijev, Marija Obradović, Jelena Lavko, Marina Dmitrović, Andjela Janjušević i Sandra Kuridža.

Ne razumem zasto na spisku nisu Colic i Risovic, ok protiv Italije mozemo i bez golmana ali mislim da EP i SP one moraju biti na spisku!!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne razumem zasto na spisku nisu Colic i Risovic, ok protiv Italije mozemo i bez golmana ali mislim da EP i SP one moraju biti na spisku!!

Risovic sad ide u drugi klub....nzm

 

mene cudi sto Liscevic nema.......ima jedan komentar na zurnalu da je povredjena.,..ali tamo se neki svadjaju tako da ne znam koliko je tacno......samo se nadam da se nesto nije naljutila

Edited by DaniSRB
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ChandlerMne said:

Pratio sam info sa Blica gdje su rekli samo rezultat kvalifikacija. Ovo je već bolje.

 

oni su kvalifikacije veslali radi reda. nisu hteli da forsiraju pa da izgube mesto a posle u repesazu veslaju umorni. ovako je ispalo kako treba

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

Risovic sad ide u drugi klub....nzm

 

mene cudi sto Liscevic nema.......ima jedan komentar na Blicu da je povredjena.,..ali tamo se neki svadjaju tako da ne znam koliko je tacni......samo se nadam da se nesto nije naljutila

Vidis nisam primetio to, prvo mi je bilo cudno za golmane pa nisam ni primetio da nje nema:d Ne znam, moguce da je povredjena

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Vidis nisam primetio to, prvo mi je bilo cudno za golmane pa nisam ni primetio da nje nema:d Ne znam, moguce da je povredjena

Katarina Tomasevic se vraca u novoj sezoni, igrace u Madjarskoj

 

mogla bi da se vrati i u reprezentaciju :d

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Bedjik i Vasic u finalu dok je Marjanovic nivim evropskim rekordom u skifu direktno u PF, ja sam mislio da je ona bronza na Adi bila cista slucajnost ali sam se prevario:clap: Imamo dva dobra camca, nadam se da mozemo i jedan dobar cetverac da sastavimo pa da ne upropaste to do Tokia kao svaki put:d

 

nisi se prevario haha :d a taj ER-hvala vetru :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...