website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

54 minutes ago, dareza said:

 

Ima ali slabo. Ima jedna devojcica koja pliva slobodno. Ima 13 godina. Sa tim rezultatima bi trebala u finale ejofa. Videcemo. Opet vide talnetovanih ima u muskom plivanju. Moze lep tim da se upakuje za Tokio. Sada skoro svi treniraju u Novom Sadu kod Bertica i svi su napredovali. Anjin trener je vrlo mlad. On nema ni 30 godina ja mislim. A odlicno radi. Danas gledam balkanijadu kako je strucan, sve belezi. Stoji pored bazena i daje Anji znak pistaljkom kako da pliva i ona sve slusa. Ne znam samo kako cuje :d Svirne dva puta i ona odmah pojaca :d Neverovatno.

 

Mislis na Seke Zitu, uz dobar rad ona moze da bude kao Anja... Pored nje bih izdvojio i Andreu Todorovic, Milicu Opacic i Milu Medic!! 

Jovana Prekovic je izdominirala, po meni je ona sigurna za OI:yes 

Takodje danas je svoju dominaciju nastavila i Andrea Stojadinov na kadetskom turniru a Bjelic Ana je osvojila novu bronzu, koliko imamo judista na eyof-u?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Mislis na Seke Zitu, uz dobar rad ona moze da bude kao Anja... Pored nje bih izdvojio i Andreu Todorovic, Milicu Opacic i Milu Medic!! 

Jovana Prekovic je izdominirala, po meni je ona sigurna za OI:yes 

Takodje danas je svoju dominaciju nastavila i Andrea Stojadinov na kadetskom turniru a Bjelic Ana je osvojila novu bronzu, koliko imamo judista na eyof-u?

 

 

 

 

kao Anja vrlo tesko :d Ali videcemo. Pa imacemo verovatno 5 zenskih i mozda 2 muska takmicara. Ne verujem vise. Jos neka spiska. Samo je receno da cemo ucestvovati u svim individualnim i odbojka za devojke. Ostali timski se nisu kvalifikovali. Ali to je samo ejof. Mnogo bitniji je yog. A tu cemo imati bas malo sportista ja mislim i ko zna koliko medalja. Anja ce ici, ali na yog nema 400 mix. Jednu medalju smo vec izgubili.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dareza said:

 

kao Anja vrlo tesko :d Ali videcemo. Pa imacemo verovatno 5 zenskih i mozda 2 muska takmicara. Ne verujem vise. Jos neka spiska. Samo je receno da cemo ucestvovati u svim individualnim i odbojka za devojke. Ostali timski se nisu kvalifikovali. Ali to je samo ejof. Mnogo bitniji je yog. A tu cemo imati bas malo sportista ja mislim i ko zna koliko medalja. Anja ce ici, ali na yog nema 400 mix. Jednu medalju smo vec izgubili.

Meni je ejof zanimljiviji za pojedine sportove nego YOG, npr bas judo, na YOG smo imali jednu Teu Tintor za koju mi nije poznato da li je imala neki uspeh u karijeri a ne mozemo da imamo npr. Nadezdu, Anju, Andreu... 

Iako je ejof samo evropsko takmicenje ipak mi je vrednija medalja Jovane i Nadezde nego Majdova koji je osvojio timsku medalju!!!

Link to comment
Share on other sites

Fris ostaje.

 

Idemo dalje, idemo u Tokio. Zlatna medalja jeste priznanje za sav rad i trud svih ovih godina, ali i podstrek da mogu da nastavim. Imam volju i želju da produžim karijeru. Jer, rvanje je moj život.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...