website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, DaniSRB said:

Ma koga ce tamo na vodi :d

 

a i ako Saletu jednom dosadi.......ja bih ipak volela da selektor bude Obradovic ako bi jos jednom hteo....on i onako nikog drugog nece da vodi protiv Srbije

 

posle ovog finala, Kokoskova koliko god bio ne bih :d

 

 

 

Pa covek je samo radio svoj posao :d Posao mu je da bude trener. A i nece on dugo ostati selektor Slovenije. Taj ce brzo da vodi neki NBA tim. Kad je mogao jedan Blat, ne znam zasto ne bi Igor.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

 

Pa covek je samo radio svoj posao :d Posao mu je da bude trener. A i nece on dugo ostati selektor Slovenije. Taj ce brzo da vodi neki NBA tim. Kad je mogao jedan Blat, ne znam zasto ne bi Igor.

svejedno nek mu je super tamo.......od  nase reprezentacije iš :d

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, dareza said:

 

Jbg iskoristili su situaciju :d Mada generalno pored Bogdana, ja bih svako priznanje odao Lucicu. Decko je odigrao sampionski ceo turnir. I ako je neko zasluzio medalju to je on. Nadam se da cemo ga i dalje gledati. Mislim hocemo sigurno.

Ne znam, ja ne volim kada kazu da je Stimac tu zbog atmosfere, pa koja je onda Mutina uloga:d Bolje pozovi Zagorca, Jaramaza ili nekog od juniora u tim nego njih dvojicu!!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne znam, ja ne volim kada kazu da je Stimac tu zbog atmosfere, pa koja je onda Mutina uloga:d Bolje pozovi Zagorca, Jaramaza ili nekog od juniora u tim nego njih dvojicu!!

 

Muta je dokazao trenerske sposobnosti kada je sa onakvim timom Dinamika umalo dobijao Zvezdu i Partizan :p Jaramaz je i dalje povređen, čini mi se, ili je bio pred EP.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...