website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, Майкл said:

 

Nemoj ih vređati, svi su oni rođeni u Sloveniji ili bili tamo odmalena, niko nije 'kupljen' :p 

Heheh sve cisti Slovenci cak i Rendolf:p Ma i dalje navijam za njih naravno ali moraju da priznaju da im je tim sastavljen od exYu zemalja:p

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Mozda se desi cudo pa Amerikanci ispadnu u PF:lol: 

meni su nekako evropske reprezentacije sve slabije

 

Grci i Litvanci raspad....Rusi sa 2-3 igraca do polufinala

 

Letonci mislim da ce da grizu mada igraju najvise na sut

 

ovi novi Spanci mi ne ulivaju poverenje.......Francuska je enigma

Link to comment
Share on other sites

Ma vidim neke komentare na fb i twiteru da je sramotno sto smo uzeli srebro i da se nama ne kaze bravo na srebru. OSOBE. Nismo mi vise onaj tim koji je nekad bio. Imali smo dva duga perioda bez medalje. Posle zlatne generacije, medalja 2009. pa opet duza pauza pa 2014. medalja. Tako da ne lupetajte :d

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DaniSRB said:

nemoj da ga zezas, mogao je i on konjicke trke da prati :d

 

Ma ne zezam bre. Njemu kapa dole. Izneo je ovo prvestvo na svojim ledjima i svaka mu cast. A on je jos uvek mlad, a vec ima sve tri medalje koje kosarkas moze da osvoji, tako da nema potrebe za nikakvom tugom.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dareza said:

 

Ma ne zezam bre. Njemu kapa dole. Izneo je ovo prvestvo na svojim ledjima i svaka mu cast. A on je jos uvek mlad, a vec ima sve tri medalje koje kosarkas moze da osvoji, tako da nema potrebe za nikakvom tugom.

Ima malo ali sta da se radi

 

ja sam mislila inace da je Kuzmic bolji od Raduljice kad ono slican nivo kao Milutinov

 

od Gudurica sam ocekivala mnogo vise na ovom EP, valjda ce Zeljko uspeti od njega nesto da napravi

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dareza said:

 

Ma ne zezam bre. Njemu kapa dole. Izneo je ovo prvestvo na svojim ledjima i svaka mu cast. A on je jos uvek mlad, a vec ima sve tri medalje koje kosarkas moze da osvoji, tako da nema potrebe za nikakvom tugom.

Imaju i Bircevic i Stimac ahahahahh!!!:smoke:

Link to comment
Share on other sites

Ali Bogdan misli da je on kriv za poraz? Pa sto sebi to radi nije mi jasno. Kaze da je lose sutirao i da nije imao snage da odigra do kraja kako treba. Jao da su neki drugi igraci iz drugih timskih sporova ovako kriticni prema sebi,a ne da uvek bude kriv neko drugi. Ne kapiram sto sebe krivi sad.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...