website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Da mi je neko rekao da ćemo u istoj godini imao evropskog i svetskog šampiona u džudou ne bih mu verovao :d Sjajna godina!

 

Naravno žal ostaje za bronzom, ali baš je delovao izmoreno Kukolj u GP i meču za bronzu, jebiga, duga godina je za njim. Milica je osveženje, samo nek nastavi ovako! :clap: 

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Майкл said:

Da mi je neko rekao da ćemo u istoj godini imao evropskog i svetskog šampiona u džudou ne bih mu verovao :d Sjajna godina!

 

Naravno žal ostaje za bronzom, ali baš je delovao izmoreno Kukolj u GP i meču za bronzu, jebiga, duga godina je za njim. Milica je osveženje, samo nek nastavi ovako! :clap: 

 

Ma Kukolju je ovo tek cetvrti turnir ove godine :d Nemacka ispao odmah. Napravio dugu pauzu i pre ep je imao GP u Turskoj uzeo bronzu, pa zlato na EP i sad ovo. Ne pamtim kada je imao sezonu sa manje turnira. Zato sam i ocekivao da ce izdominirati ovo SP. Ali jebiga :( 

 

edit: Imao je i GP u Kini gde je uzeo srebro. To sam zaboravio :d Ali svakako ne puno turnira za njega puno.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Майкл said:

Baš sam krenuo da kucam :d Na kraju sezone skakati 6.70 je sjajno, jbg za SP, ali neka - nastavila je da se bori, što je važno! :cheer: 

Ja sam se bas uplasila da ce biti 4. ali sva sreca pokazala je ko je sampionka :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...