website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

21 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

 I da sta je ono u Pazaru, zar to ne moze da bude "Nacionalni Stadion" a izvini nije Bg pa ne moze!! Poruka moja, neka Picousti ulaze ali ne mora da gleda ko mu se najvise uvukao u bu**!! 

Ti si se pretpostavljam zavlačio tamo da vidiš ko se sve pre tebe uvukao u istu? Već rekoh da su ljudi na ovim prostorima opterećeni politikom i vide je u svemu, od pakovanja margarina do crkvenog hora. Ti stadioni će ostati za buduće generacije, ne bitno ko ih je i pod kojim pobudama sagradio

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikolaB said:

A gde da treniraju ti neki novi klinci? Na livadi? Taj novi stadion koji treba da se gradi u bloku 45 je glavni uslov za dobijanje evropskog prvenstva u atletici 2024.  Da neće valjda da se održava na raspaloj Marakani ili još raspalijem JNA. U ovoj zemlj u sportsku infrastrukturu nije ulagao niko decenijama, ali su se zato svi slikali sa sportistima nakon što oni naprave određen uspeh. Zabole me dal je na vlasti Picousti, Čmaroglavi ovakav ili onakav (kako ih već zovete) važno mi je da se ulaže u sport. Pričajte vi šta hoćete ali u sport se ulaže i sportisti dobijaju novac i za pripreme i nagrade za postignute uspehe. Koji zadnji sportista se odrekao zastave Srbije i otišao vani u zadnjih par godina? Politika me ne zanima ni jedan posto, zanimaju me isključivo rezultati. A ova atletska dvorana u Beogradu sasvim sigurno će biti rasadnik nekih novih atletskih talenata u narednim decenijama. Nemamo 10 Ivana? Pa sa dosdašnjim ulaganjima dobro da smo dobili i ovu jednu. 

a ko ce nama 2024 da osvoji medalju?

Ivana posle OI planira porodicu

 

umesto tog jednog stadiona i netpotrebnog EP bolje da se te pare ulože da svaka opština dobije pristojnu atletsku stazu, mnogo bi više značilo

 

ali i dalje mislim da je taj stadion obećanje samo za izbore :d

Link to comment
Share on other sites

Treba vas sve okaditi... :pope: Umesto što prosipate pamet po Internetu, sada u aprilu lepo izađite na izbore i prospite malo mastila oko broja na biračkom listiću. Opterećeni ste, toliko, ovo samo pokazuje koliko je Srbija daleko od demokratskog uređenja.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Майкл said:

Treba vas sve okaditi... :pope: Umesto što prosipate pamet po Internetu, sada u aprilu lepo izađite na izbore i prospite malo mastila oko broja na biračkom listiću. Opterećeni ste, toliko, ovo samo pokazuje koliko je Srbija daleko od demokratskog uređenja.

normalno da su ljudi optereceni kad vide ko su nam kandidati, sve sadasnji i bivsi lopovi

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Майкл said:

Treba vas sve okaditi... :pope: Umesto što prosipate pamet po Internetu, sada u aprilu lepo izađite na izbore i prospite malo mastila oko broja na biračkom listiću. Opterećeni ste, toliko, ovo samo pokazuje koliko je Srbija daleko od demokratskog uređenja.

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, NikolaB said:

A gde da treniraju ti neki novi klinci? Na livadi? Taj novi stadion koji treba da se gradi u bloku 45 je glavni uslov za dobijanje evropskog prvenstva u atletici 2024.  Da neće valjda da se održava na raspaloj Marakani ili još raspalijem JNA. U ovoj zemlj u sportsku infrastrukturu nije ulagao niko decenijama, ali su se zato svi slikali sa sportistima nakon što oni naprave određen uspeh. Zabole me dal je na vlasti Picousti, Čmaroglavi ovakav ili onakav (kako ih već zovete) važno mi je da se ulaže u sport. Pričajte vi šta hoćete ali u sport se ulaže i sportisti dobijaju novac i za pripreme i nagrade za postignute uspehe. Koji zadnji sportista se odrekao zastave Srbije i otišao vani u zadnjih par godina? Politika me ne zanima ni jedan posto, zanimaju me isključivo rezultati. A ova atletska dvorana u Beogradu sasvim sigurno će biti rasadnik nekih novih atletskih talenata u narednim decenijama. Nemamo 10 Ivana? Pa sa dosdašnjim ulaganjima dobro da smo dobili i ovu jednu. 

Ko je spomenuo Marakanu ja sam rekao cemu sluzi stadion u Pazaru ako na njemu ne moze da se odrzi takmicinje hahah!! Jbg Pazar nije Bg:bye: Mozda te 2024 dodje Ivana direktno iz firme kao Nava ove godine pa nam osvoji jednu medalju, mada te godine su OI koga briga za EP:yes

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Майкл said:

Treba vas sve okaditi... :pope: Umesto što prosipate pamet po Internetu, sada u aprilu lepo izađite na izbore i prospite malo mastila oko broja na biračkom listiću. Opterećeni ste, toliko, ovo samo pokazuje koliko je Srbija daleko od demokratskog uređenja.

:lol: Treba okaditi celu Srbiju:teacher:

Link to comment
Share on other sites

Juniorska reprezentacija Srbije u streljaštvu osvojila je tri srebra na Evropskom prvenstvu vazdušnim oružjem u Mariboru.

Lazar Kovačević - vazdušna puška (zlato izmaklo za 0,8)

Juniorske timski - vazdušna puška

Sanja Vukašinović i Lazar Kovačević - timski

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dejo said:

Juniorska reprezentacija Srbije u streljaštvu osvojila je tri srebra na Evropskom prvenstvu vazdušnim oružjem u Mariboru.

Lazar Kovačević - vazdušna puška (zlato izmaklo za 0,8)

Juniorske timski - vazdušna puška

Sanja Vukašinović i Lazar Kovačević - timski

Sanja je bila ja mislim i 4. pojedinacno, ovo raduje taman da Ivana i Andrea imaju konkurenciju a tu je i Milica Babic!!

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Sanja je bila ja mislim i 4. pojedinacno, ovo raduje taman da Ivana i Andrea imaju konkurenciju a tu je i Milica Babic!!

 

Andrea da, Ivana jok. Ta devojka ne zna gde bije sto bi se reklo :d Ne pamtim kada je poslednji put imala neki dobar rezultat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...