website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

7 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Pa sad se vidi koji se savez najvise uvukao u du** Picoustom:sick: 

Ајд трчи па сруши Пионир, Маракану, Спенс, угаси Партизан и сл јер су сви они подигнути за време Титовог комунистичког режима. Невероватни сте и болесно опседнути политиком. По први пут у историја у Србији се гради национални атлетски стадион, а твоја прва реакција је ово..... Ја заиста не разумем

Link to comment
Share on other sites

ljudiiiiiiiiii pustim tv politika, udjem na fb politika, ubedjem na tviter politika. dajte nemojte sad i ovde pliiiiz. ovde dodjem da malo odmorim od tih politickih tema, posto gde god se okrenem samo se o tome prica. Svoje misljenje cete dati na izborima za mesec dana, pa cemo lepo da prokomentarisemo rezultate izbora. A sad se samo bespotrebno prepirete. Bar ovde da bude bez tenzije neke.

Link to comment
Share on other sites

Neka svaki sistem pogura nekoliko sportova, napravi im objekte i kad se svi promijene eto nama odlične sportske infrastrukture. Slažem se sa @NikolaB, ljudi su napravili za atletiku ono što čekamo decenijama i vi odmah to napadate. Po vašoj logici ko je na vlasti ne treba ništa da napravi, jer se to neće sviđati njegovim protivnicima, a kad njegovi protivnici dođu na vlast, ni oni ne treba ništa da naprave, jer se to neće sviđati ovim što su bili prije njih. Sport treba maksimalno koristiti politiku da dobije što bolje uslove, dosta je politika koristila sportiste..

Link to comment
Share on other sites

Inače evo nekog mog viđena prvenstva u atletici http://sportdc.net/portal/beograd-ivana-za-ponos-foto/

 

Mogu reći da je bio problem što su neki sjedali gdje su stigli, uopšte nisu sjedali na mjesto koje im piše na karti. Ostalo je sve bilo vrhunski, a ona atmosfera kad su zadnji dan skakali Ivana i Dudaš je nešto što se pamti vječno. Inače kad smo u nedelju ušli u Arenu naletio sam na Maslaka i slikao se sa njim. Uživo djeluje baš mlad i  nizak..

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, NikolaB said:

Ајд трчи па сруши Пионир, Маракану, Спенс, угаси Партизан и сл јер су сви они подигнути за време Титовог комунистичког режима. Невероватни сте и болесно опседнути политиком. По први пут у историја у Србији се гради национални атлетски стадион, а твоја прва реакција је ово..... Ја заиста не разумем

Izvini @dareza ali moram da odg.! Po cemu je atl. savez toliko poseban pa dobija toliko, ne kazem da ne treba da se ulaze ali neka svi savezi dobiju jednako!!! Skoro sam rekao da kakvu cemo atl. infrastrukturu da imamo trebali bi da imamo 10 Ivana, bolje da se krene kao sto je @DaniSRB jednom rekla sa ulaganjem u trenere i mlade talente a ne mi imamo Zilkica koji ne moze da pripremi Amelu da istrci dve normalne trke, dzabe joj njen talenat... I da sta je ono u Pazaru, zar to ne moze da bude "Nacionalni Stadion" a izvini nije Bg pa ne moze!! Poruka moja, neka Picousti ulaze ali ne mora da gleda ko mu se najvise uvukao u bu**!! 

Edited by Jesse_Pinkman)
Link to comment
Share on other sites

A gde da treniraju ti neki novi klinci? Na livadi? Taj novi stadion koji treba da se gradi u bloku 45 je glavni uslov za dobijanje evropskog prvenstva u atletici 2024.  Da neće valjda da se održava na raspaloj Marakani ili još raspalijem JNA. U ovoj zemlj u sportsku infrastrukturu nije ulagao niko decenijama, ali su se zato svi slikali sa sportistima nakon što oni naprave određen uspeh. Zabole me dal je na vlasti Picousti, Čmaroglavi ovakav ili onakav (kako ih već zovete) važno mi je da se ulaže u sport. Pričajte vi šta hoćete ali u sport se ulaže i sportisti dobijaju novac i za pripreme i nagrade za postignute uspehe. Koji zadnji sportista se odrekao zastave Srbije i otišao vani u zadnjih par godina? Politika me ne zanima ni jedan posto, zanimaju me isključivo rezultati. A ova atletska dvorana u Beogradu sasvim sigurno će biti rasadnik nekih novih atletskih talenata u narednim decenijama. Nemamo 10 Ivana? Pa sa dosdašnjim ulaganjima dobro da smo dobili i ovu jednu. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...