website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, DaniSRB said:

a sta ce Tijana....za sad joj tesko u 53 ide, do 49kg ima prednost u visini nad takmicarkama.........razumem da raste i da joj je tesko da skida vec, ali kako ce sa onim do 57

 

Ma nece bre Tijana da menja kategoriju :d Njoj ovi turniri sto se poena tice i ne znace mnogo. Ona je srebrom sa OI sebi kupila polovinu karte za Tokio :d

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

 

Nece Tijana da predje ne brini :d Samo oni iz -73kg. ep,sp i ovi g1 i g2 turniri :d Mozes da prebacis poene samo ako je jedna tezinska kategorija razlika. Iz -73 u -67. ali ne mozes iz +73 u -67.

 

Pa Ana je sa 18 imala sp i ep medalju i onda znamo sta se desilo. Sad ne treba nista da menja.

Ja sam se vec uplasio, posto vidim da je opet ucestvovala u drugoj kateg.:d Dovoljno je sto imamo Majdova nemoj sad i Tijana:lol:

Pa ja mislim da i Jovic kapira da je Ana bolja za +67 a Milica -67, uradice on sigurno nesto da imamo 3 takmicarke za Tokijo! Normalno plus Gladovic i Drasko, jos ne mogu da prezalim sto Gladovic nije bio u Riu!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Ja sam se vec uplasio, posto vidim da je opet ucestvovala u drugoj kateg.:d Dovoljno je sto imamo Majdova nemoj sad i Tijana:lol:

Pa ja mislim da i Jovic kapira da je Ana bolja za +67 a Milica -67, uradice on sigurno nesto da imamo 3 takmicarke za Tokijo! Normalno plus Gladovic i Drasko, jos ne mogu da prezalim sto Gladovic nije bio u Riu!!

 

pa ucestovala je i prosle god nekoliko puta. http://www.taekwondodata.com/tijana-bogdanovic.aggg.html

Ali mi svakako nikoga necemo imati u 57kg.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, dareza said:

 

pa ucestovala je i prosle god nekoliko puta. http://www.taekwondodata.com/tijana-bogdanovic.aggg.html

Ali mi svakako nikoga necemo imati u 57kg.

Pa znam da necemo da imamo ali bi onda izgubila dosta bodova:dunno: Sad bas gledam nesto Milica bi malo bodova izgubila da se prebaci u -67 jer ona vecinu turnira ucestvuje u kateg -73:d

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Dejo said:

Što se tiče Kukolja i Majdova, imam informaciju iz pouzdanog izvora da će Kukolj nakon EP preći u težu kategoriju..

 

Inače jedva čekam dvoransko EP, karte sam nabavio još u novembru..

Kukolj je vise za kateg. -100 jer mislim da ima visinu, koliko su inf. proverene?:lol: Inace imamo sada tri takmicara u top 20:clap:

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Kukolj je vise za kateg. -100 jer mislim da ima visinu, koliko su inf. proverene?:lol: Inace imamo sada tri takmicara u top 20:clap:

 

Veruj ti njemu, on je sportski novinar :d poseti mu i sajt, ima zanimljive price. sport dc :d 

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, dareza said:

 

Veruj ti njemu, on je sportski novinar :d poseti mu i sajt, ima zanimljive price. sport dc :d 

Znam, citao nekoliko dobrih prica:p Ali ne verujem mnogo novinarima:whistle: 

Nikako da pitam, jel ima nekih novih talenata iz Republike Srpske koje cemo da pridobijemo?:d

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Znam, citao nekoliko dobrih prica:p Ali ne verujem mnogo novinarima:whistle: 

Nikako da pitam, jel ima nekih novih talenata iz Republike Srpske koje cemo da pridobijemo?:d

 

nemam pojma. znam samo da smo doveli gruzijca za rvanje hahah. Osvojio je zlato na univerzijadi 2013 u 96kg :d

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dareza said:

 

nemam pojma. znam samo da smo doveli gruzijca za rvanje hahah. Osvojio je zlato na univerzijadi 2013 u 96kg :d

Opa kada se to desilo,Grcko-rimski ili slobodni stil? Bilo bi dobro da je slobodni stil jer pored Efendieva(ako se jos takmici za nas) nemamo nikoga

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...