website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

23 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Nisam gledao utakmicu ali vidim da je Colic branila fenomenalno:yikes: Ja i dalje ne verujem da mozemo nesto vise da uradimo ali ae voleo bih da nisam u pravu!! I dalje mislim da je Dragica najveci problem ovog tima

Ja ne znam zasto, ali meni je Dragica bas kul :d

 

Nama je problem sto mi u rukometu ne znamo da igramo konstnatno dobro, vec uvek dodje trenutak u mecu kada igramo ocajno. I to se svaki put desi. I tako smo milion dobijenih utakmica izgubili. I ja ne vidim da to bilo koji trener na svetu moze da promeni. To je iskljucivo do igraca koji igraju. Panika ih uhvati uvek kad se mec lomi, a to ne sme da se desava.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

Ja ne znam zasto, ali meni je Dragica bas kul :d

 

Nama je problem sto mi u rukometu ne znamo da igramo konstnatno dobro, vec uvek dodje trenutak u mecu kada igramo ocajno. I to se svaki put desi. I tako smo milion dobijenih utakmica izgubili. I ja ne vidim da to bilo koji trener na svetu moze da promeni. To je iskljucivo do igraca koji igraju. Panika ih uhvati uvek kad se mec lomi, a to ne sme da se desava.

u ove dve utakmice uspele su da se vrate kad je bilo gusto sto je pozitivno

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

u ove dve utakmice uspele su da se vrate kad je bilo gusto sto je pozitivno

ali da je npr bilo samo +2 u onom za nas losem trenitku u drugom poluvremenu mi bi izgubili sigurno :d imali smo srece sto su 40min igrale savrseno :d

Link to comment
Share on other sites

Gledajući i slušajući Dragicu mi je jasno zašto je njena generacija bila TOLIKO dobra... I što Dare kaže, nekako je gotivna, njen odnos prema igračicama, pristup i sve to lepo deluje. Maksić i Erić takođe obavljaju dobar posao. Lepo su skockali ovaj tim, moram priznati nisam očekivao da to izgleda ovako dobro. Igra se brzo, glavni aduti su nam krila, plejmejker je plejmejker. Deluje to fino za sada.

 

Možemo i protiv Šveđanki ako odigramo kao danas. Gledao sam ih sa Slovenijom i nisu ništa posebno, meh.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Майкл said:

Gledajući i slušajući Dragicu mi je jasno zašto je njena generacija bila TOLIKO dobra... I što Dare kaže, nekako je gotivna, njen odnos prema igračicama, pristup i sve to lepo deluje. Maksić i Erić takođe obavljaju dobar posao. Lepo su skockali ovaj tim, moram priznati nisam očekivao da to izgleda ovako dobro. Igra se brzo, glavni aduti su nam krila, plejmejker je plejmejker. Deluje to fino za sada.

 

Možemo i protiv Šveđanki ako odigramo kao danas. Gledao sam ih sa Slovenijom i nisu ništa posebno, meh.

jel su Svedjanke igrale dobru odbranu ili je bila utakmica kao nasa sa Slovenijom?

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

jel su Svedjanke igrale dobru odbranu ili je bila utakmica kao nasa sa Slovenijom?

 

Kao sa nama, uništio ih je kontra-ritam Slovenki, kao i nas umalo :d Da nije bilo sedmeraca po skandinavske linije izgubile bi mnogo ubedljivije. Bile su poprilično spore u odbrani, što me je čudilo... Slovenke su bile prosečne.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...