website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Hoćete li prekinuti sa tim sranjima o turistima?! Niko nije otišao kao turista u Rio, bilo je pakleno teško kvalifikovati se u većini sportova... Tako da ne serite i poštujte malo ove sportiste koji i pored neulaganja države u njih ostvaruju vanserijske rezultate!

Link to comment
Share on other sites

Aj prestanite, da prostite, srati. Zašto MIlica i Nikolina da ginu u kvalifikacijama, kad su im na startu pobjegle Nijemice, a samo je prvi išao u finale, a ostali u polufinale koje je sat vremena nakon kvalifikacija. Sačekajte polufinale pa onda komentarišite. Prije dva dana kad su sve ekipe pobjedile, a košarkaši pružili odličan otpor Amerima nije bilo komentara na ovoj temi, čim bude neki kiks odmah krene priča o katastrofi..

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ChandlerMne said:

Ovo je katastrofa. Šta je sada kajakašima opravdanje? Ovoliki broj evropskih i svjetskih medalja, medalja na SK a evo šta smo do sada dobili.

Ovo su mi najgore igre u životu.

A misliš da njima nisu. Misliš da je njima drago što su imali loše rezultate. Vjeruj mi njima je mnogo gore nego svima nama, a to što cijelo društvo traži utjehu za nikakav život u sportistima, to je naš minus, a ne njihov..

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dejo said:

Aj prestanite, da prostite, srati. Zašto MIlica i Nikolina da ginu u kvalifikacijama, kad su im na startu pobjegle Nijemice, a samo je prvi išao u finale, a ostali u polufinale koje je sat vremena nakon kvalifikacija. Sačekajte polufinale pa onda komentarišite. Prije dva dana kad su sve ekipe pobjedile, a košarkaši pružili odličan otpor Amerima nije bilo komentara na ovoj temi, čim bude neki kiks odmah krene priča o katastrofi..

 

Mislim da možemo reći da su sve četiri ekipe otišle turistički u ČF... :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...