website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Na juniorskom ep u boksu cak 6 takmicara u 1/4 i svi pobedjivali jake nacije. Jedna medalja za sada i jedan poraz od Rusa gde je nas takmicar pokraden i to bas bas, tri puta 28:29 a sve tri odluke su trebale da odu na njegovu stranu a pre toga je unistio turcina. Medalju je osvojila devojka koja je pobedila Italijanku. Jos cetiri momka nastapaju danas i sutra. Valjda ce biti bar jedna od 4 :d

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Milica konacno:clap: U prve dve borbe odlican a u PF sa Kostom je krenula da radi ono sto ne treba, skroz se povukla, nadam se da ce joj ovo povecati samopouzdanje i konacno bitni bodovi za rang listu!!

 

Pa dobro nije bas da je imala tezak zreb :d Ajde pobedila je Menezes u borbi za bronzu, ali ostali protivnici su bili smesni :d

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dareza said:

Na juniorskom ep u boksu cak 6 takmicara u 1/4 i svi pobedjivali jake nacije. Jedna medalja za sada i jedan poraz od Rusa gde je nas takmicar pokraden i to bas bas, tri puta 28:29 a sve tri odluke su trebale da odu na njegovu stranu a pre toga je unistio turcina. Medalju je osvojila devojka koja je pobedila Italijanku. Jos cetiri momka nastapaju danas i sutra. Valjda ce biti bar jedna od 4 :d

Ja sam rekao da deluje da se nesto lepo desva u nasem savezu, nadam se da ce rezultati doci i medju seniorima!! I da se nadamo nekoj kvoti na OI

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

Tim za gimnastiku za SP: Dejanovic, Velickovic, Vefic, Jurkovic i Paunovic. Zenski tim: Rajcic, Stamenkovic i Djurdjevic. Andjela debituje na velikom takmicenju.

Mrdjenovic se na MI povredila, a tad je u dva finala usla :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...