website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, nenad said:

Koje ste zadusne babe :)

 

Menjate misljenje posle svake utakmice. Nisu odbojkasi izgubili jer su kalkulisali nego sto su bili losiji. I nece ni one ispasti ako ispadnu jer su kalkulisale nego sto nemamo Milenkovic i Tijana i Brankica treba da nose celu ekipu.

Deluje kao da citam B92 komentare:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jesu odbojkasice igrale veoma slabo i nezainteresovano danas ali zašto bi uzalud trošile snagu i energiju kad utamkmica nema nikakvog značaja. Ja mislim da nismo išli  namjerno da gubimo ove utakmice ali da smo bili  opušteni (bez koncentracije, volje, želje, energije)  pa šta bude da bude. U završnici prvenstva najvažnije stvari su zdravlje Tijane B i prijem servisa Bjanke i Tijane M. 

Edited by fantom
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fantom said:

Jesu odbojkasice igrale veoma slabo i nezainteresovano danas ali zašto bi uzalud trošile snagu i energiju kad utamkmica nema nikakvog značaja. Ja mislim da nismo išli  namjerno da gubimo ove utakmice ali da smo bili  opušteni (bez koncentracije, volje, želje, energije)  pa šta bude da bude. U završnici prvenstva najvažnije stvari su zdravlje Tijane B i prijem servisa Bjanke i Tijane M. 

U pravu si. Sa Japankama ce sigurno biti mec na 5 setova. A Italijanke su me sokirale. Prejake su mada smo sa njima igrali dosta lako prethodnih godina.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...