website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Rekord na YOG. Nisam to ocekivao posto smo uvek uzasni :d Nadam se da Anja ima snage da se bori za bronzu posto ima 5. pb samo sekund sporije od trece. Prve dve su daleko ispred. A za karate ne znam, tu se mnogo namesta. A i kao sto rekoh medalje nisu najbitnije. Neko moze da je osvoji slucajno i nestane vec sledece godine

Link to comment
Share on other sites

I kako sad covek da navija za njih kad ovo rade. One su bile uzor i jedina reprezentacija koja ne dize galamu i sve rade tiho i osvajaju medalje a onda se desi ovo. 

 

ne zelim da ispadnem idiot ali sada me briga za njih vise. udarace se u glavu kad zavrse 4.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dareza said:

I kako sad covek da navija za njih kad ovo rade. One su bile uzor i jedina reprezentacija koja ne dize galamu i sve rade tiho i osvajaju medalje a onda se desi ovo. 

 

ne zelim da ispadnem idiot ali sada me briga za njih vise. udarace se u glavu kad zavrse 4.

Tijana ima problem sa ledjima ja mislim a brankica sa kolenom tako da nije kalkulacija!! Zasto uvek pomislite na to

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Tijana ima problem sa ledjima ja mislim a brankica sa kolenom tako da nije kalkulacija!! Zasto uvek pomislite na to

pa sto je Brankica igrala onda? Mogao je sa Tijanom i Busom

 

ja sam danas videla da se ''ne trude'' kad su stigl prednost na Brankicin servis, i odmah je izveo i uveo Busu, naravno tad je bio kraj :d

Link to comment
Share on other sites

Zaista ruzno. Juce i da shvatim ali da se ovako brukaju zaista nema smisla. I ne mirise na dobro kako se god okrene. Ako nismo pustili onda svakako nema nista od medalje. Jer ako su nas Holandjanke ovako tukle mogu misliti sta bi nam Italijanke ili Kineskinje sa SAD uradile. Ako smo kalkulisali obice nam se o glavu bas kao i kod odbojkasa. Ne valja tako. Nije fer i nije sportski. A ta kosmicka pravda dijeli srecu prema zaslugama...

Link to comment
Share on other sites

Koje ste zadusne babe :)

 

Menjate misljenje posle svake utakmice. Nisu odbojkasi izgubili jer su kalkulisali nego sto su bili losiji. I nece ni one ispasti ako ispadnu jer su kalkulisale nego sto nemamo Milenkovic i Tijana i Brankica treba da nose celu ekipu.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, nenad said:

Koje ste zadusne babe :)

 

Menjate misljenje posle svake utakmice. Nisu odbojkasi izgubili jer su kalkulisali nego sto su bili losiji. I nece ni one ispasti ako ispadnu jer su kalkulisale nego sto nemamo Milenkovic i Tijana i Brankica treba da nose celu ekipu.

 

pa kakva smo mi to onda reprezentacija ako zavisimo od dva igraca? A Brankica da je povredjena ne bi igrala danas a ona je igrala ceo mec.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DaniSRB said:

pa sto je Brankica igrala onda? Mogao je sa Tijanom i Busom

 

ja sam danas videla da se ''ne trude'' kad su stigl prednost na Brankicin servis, i odmah je izveo i uveo Busu, naravno tad je bio kraj :d

 

Pa naravno da se nisu trudile kao ni juce. On je izveo Maju iz igre kad se lomio rezultat hahaha

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...