website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

A za odbojku. Hm grupa deluje lako ali nije nimalo laka. Ja licno mislim da smo od Poljsko bolji, sa Italijom smo egal i ja sam njih zeleo u grupi. Najbitnije da smo izbegli USA posto mislim da igraju najbolju odbojku trenutno

 

I dalje mi je krivo sto su juce onako odigrali, ali izgleda da ih zreb nije kaznio za to haha

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, dareza said:

 

Na kraju Rogic je bila najbolja od svih. Jedina je imala cistu pobedu u 4 minuta i imala fin mec protiv Mongloke prve na srl.

I Buncic koji je pobedio ja mislim 15. na rang lista ali se posle pokopao kada je izgubio od nekog Ceha 100 i nekog na listi:( Rogic je imala solidan mec protiv Mongolke, meni je na neki nacin drago zbog Majdova mora malo da se spusti, previse je poleteo posle svetske titule, sl. godina je bitnija!!

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

I Buncic koji je pobedio ja mislim 15. na rang lista ali se posle pokopao kada je izgubio od nekog Ceha 100 i nekog na listi:( Rogic je imala solidan mec protiv Mongolke, meni je na neki nacin drago zbog Majdova mora malo da se spusti, previse je poleteo posle svetske titule, sl. godina je bitnija!!

za Buncica je svaka pobeda bitna kao i za Dosena. Od Culuma se sada vise od toga ocekuje a kako je krenulo nesto ni za njega nisam optimista

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...