website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, ChandlerMne said:

Sistem je uzasan. Ovako dobro igramo a opet postoji sansa da ispadnemo. Ako izgubimo od Poljske onda da se nadamo da ce svi ostali drugoplasirani danas izgubiti. Valjda ce 17 bodova ipak nekako biti dovoljno.

 

Nekako? :d Mora biti!

 

P.S. Gleda se broj pobeda, a mi ih imamo 6

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Майкл said:

 

Nekako? :d Mora biti!

 

P.S. Gleda se broj pobeda, a mi ih imamo 6

Jesi siguran? Nesto na sajtu nisam mogao da nadjem to pravilo.

Ako ostane ovako nece biti dobro jer Francuzi razbijaju Poljake. Nama treba minimalno jedan poen tj dva seta protiv Poljaka. A iskreno se nadam da cemo ih razbiti zbog ovog poteza.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ChandlerMne said:

Jesi siguran? Nesto na sajtu nisam mogao da nadjem to pravilo.

Ako ostane ovako nece biti dobro jer Francuzi razbijaju Poljake. Nama treba minimalno jedan poen tj dva seta protiv Poljaka. A iskreno se nadam da cemo ih razbiti zbog ovog poteza.

 

Ne treba, mi smo u top 6 :d

Link to comment
Share on other sites

I ne mislim da su ih Poljaci pustili, to bi bilo suludo, jer pucaju sebi u nogu i samo su nam otvorili put ka prvom mestu, a i svom mogućem ispadanju :lol: Jednostavno su loši u drugom krugu jer u prvom nije bilo timova koji bi ih pripremili za jače ekipe. Mi i Francuzi smo došli iz mnogo jačih grupa. Verujem da ako nešto značajno ne promene u svojoj igri, pre svega servis, nemaju šta da traže protiv nas. Nikola je odmorio Petrića, Rosića i Atanasijevića. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

I ne mislim da su ih Poljaci pustili, to bi bilo suludo, jer pucaju sebi u nogu i samo su nam otvorili put ka prvom mestu, a i svom mogućem ispadanju :lol: Jednostavno su loši u drugom krugu jer u prvom nije bilo timova koji bi ih pripremili za jače ekipe. Mi i Francuzi smo došli iz mnogo jačih grupa. Verujem da ako nešto značajno ne promene u svojoj igri, pre svega servis, nemaju šta da traže protiv nas. Nikola je odmorio Petrića, Rosića i Atanasijevića. 

 

Ali igrali su sa drugim timom :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...