website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

15 minutes ago, nenad said:

 

imam jednog poznanika, zove se darko a nadimak mu je "mračni". da nisi to ti buraz? :)

 

ahhahah vrlo moguce. Nisam ja taj, generalno nisam mracan, ali za sport jesam jer manje se iznerviram kad sam pesimistican :d Evo Dani zna, kad krene lose ja njoj kukam malo i onako posteno nas ispljujem i onda bam eto pozitivnih stvari.

 

p,s, Tako i za oi pobegli smo sa sajta na fb da tamo kukamo i da kritikujemo sportiste (cak nas je i Milica Dabovic izvredjala :rofl:) i odmah krenulo na bolje. Mnogo se unervozim kad sam ovde.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Майкл said:

OSS je stvarno dobro osmislio pripreme za ova SP. Odbojkašice su već u Japanu :yes 

 

Jedva cekam da pocne :cheer:Mnogo me zanima kako se Maja uklopila u ovaj novi stari tim. I jedna cekam da cujem Zokijeve komentare :lol:

 

btw sve bih dao da vidim nasu temu na starom sajtu kad smo pljuvali Terzica posle OI 2012 :d a sad ga volimo kao da nam je rod rodjeni.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Sad sam analizirao Nemanjin zreb na sp:  srebrni sa OI u drugom kolu, ako to dobije lako ce u 1/4, onda ce imati Igolnikova (koga nikad nije pobedio i svaki put izgubio iponom inace isto su godiste) ili spanskog gruizijca (manje verovatno). Paklen zreb, ako dodje do SF onda mora na OI bez obzira na Aleksandrov renking.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

 

Jedva cekam da pocne :cheer:Mnogo me zanima kako se Maja uklopila u ovaj novi stari tim. I jedna cekam da cujem Zokijeve komentare :lol:

 

btw sve bih dao da vidim nasu temu na starom sajtu kad smo pljuvali Terzica posle OI 2012 :d a sad ga volimo kao da nam je rod rodjeni.

 

DA! :cheer:

 

Valjda je i devojkama, kao i nama, trebalo vremena da skapiramo kakav je i kako funkcioniše :d

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dareza said:

Atanasijevic izdušio protiv Francuza mnogo griješi.
Nikola ga toleriše i previše.

----------------------------------------

komentar sa b92

 

 

A on nije ni igrao danas :lol: Toliko o ovima koji kao "prate" sport.

Hahhaa sad sam citao i lupio minus!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...