website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Kajak "Olimpijske nade"

-k2 1000 Vuk Miletic/Branko Lagundzic SREBRO

-k1 500 Branko Lagundzic BRONZA

-k1 500 Olivera Mihajlovic BRONZA

-k2 200 Anastazija Bajuk/Olivera Mihajlovic SREBRO

-k2 200 Djordje Antonijevic/Milos Stojkov BRONZA

-k1 200 Anastazija Bajuk BRONZA

-k1 200 Zeljana Petrovic BRONZA

-k1 200 Vuk Miletic Bronza

 

8 medalja na kraju, nema zlata:(

Link to comment
Share on other sites

On 13.9.2018. at 21:23, dareza said:

 

Ma zasicenje ili ne ne mozes da se ponasas kao da je to tvoj privatni tim jer nije i nikad nece biti. Mnogo je on poleteo posle svih uspeha koje je imao.

 

On 13.9.2018. at 21:11, dareza said:

Nadam se da posle Estonije dobijamo novog trenera u kosarci. Ocito da Dordjevic ne zna sta radi vise i ponasa se kao da je ovo njegov tim. Dosta je bilo stvarno. Iako je i dalje sve u nasim rukama zbog pobede Gruzije ovakvim vodjenjem ce i to prokockati.

 

On 13.9.2018. at 22:14, dareza said:

Ma plasirace se oni na SP mene to ne brine i to sad i nije najvaznije. Sta nam vredi da odemo na sp i budemo tamo ocaj bolje i da ne odemo onda. Sedi kuci pauziraj do 2021 i gotovo. Problem je njihovo igranje tek onako (nzm ali tako deluje kao da ih ne zanima i da su na silu dosli da igraju.. A i ja mislim da ce biti bolje sa losijim timom sto manje zvezda sada bolje za nas, videli ste sta je Bogdanovic danas radio 6/19 iz igre, to uvati loptu i ne ispusta je :lol:

 

Kakva overreakcija jbt :d

Ostaje činjenica da je utakmica protiv Grčke jedna od lošijih ako ne i najlošija koju je ekipa odigrala sa Đorđevićem. Za to razloga ima dosta, krivice ima sigurno i na njemu ali i na drugima..

 

Najgore što može da se desi je da propuštamo velika takmičenja. Ne znam na koju konkretnu situaciju misliš kad kažeš da je Đorđević poleteo i da se ponaša kao da je njegov lični tim. wtf. Čovek je ako ništa debelo premašio očekivanja do sada u reprezentativnoj karijeri kao trener, sa onim timom prošle godine je recimo izvukao finale EP. Bukvalno science fixtion. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, nenad said:

 

 

 

Kakva overreakcija jbt :d

Ostaje činjenica da je utakmica protiv Grčke jedna od lošijih ako ne i najlošija koju je ekipa odigrala sa Đorđevićem. Za to razloga ima dosta, krivice ima sigurno i na njemu ali i na drugima..

 

Najgore što može da se desi je da propuštamo velika takmičenja. Ne znam na koju konkretnu situaciju misliš kad kažeš da je Đorđević poleteo i da se ponaša kao da je njegov lični tim. wtf. Čovek je ako ništa debelo premašio očekivanja do sada u reprezentativnoj karijeri kao trener, sa onim timom prošle godine je recimo izvukao finale EP. Bukvalno science fixtion. 

 

Vise mi se ne dopada i gotovo. Moze i oi zlato sad da uzme nekako mi se zgadio bas. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...