website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Prelose. Sva sreca sto bi trebalo da imamo 2 sigurne pobjede protiv Estonije. Ali ako smo sa "jakim" timom lagano izgubili onda bas i nisam siguran da cemo sa B timom pobijediti Izrael. Uopste nisam 100% siguran za SP. Nadam se da cemo se nekako plasirati ali ovo je...jako jako lose.

Link to comment
Share on other sites

Ma plasirace se oni na SP mene to ne brine i to sad i nije najvaznije. Sta nam vredi da odemo na sp i budemo tamo ocaj bolje i da ne odemo onda. Sedi kuci pauziraj do 2021 i gotovo. Problem je njihovo igranje tek onako (nzm ali tako deluje kao da ih ne zanima i da su na silu dosli da igraju.. A i ja mislim da ce biti bolje sa losijim timom sto manje zvezda sada bolje za nas, videli ste sta je Bogdanovic danas radio 6/19 iz igre, to uvati loptu i ne ispusta je :lol:

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, dareza said:

Ma plasirace se oni na SP mene to ne brine i to sad i nije najvaznije. Sta nam vredi da odemo na sp i budemo tamo ocaj bolje i da ne odemo onda. Sedi kuci pauziraj do 2021 i gotovo. Problem je njihovo igranje tek onako (nzm ali tako deluje kao da ih ne zanima i da su na silu dosli da igraju.. A i ja mislim da ce biti bolje sa losijim timom sto manje zvezda sada bolje za nas, videli ste sta je Bogdanovic danas radio 6/19 iz igre, to uvati loptu i ne ispusta je :lol:

Tesko je napraviti uspjeh kada se propuste takmicenja. Ne mogu ni da zamislim sta bi se desilo da opet propustimo OI. Ali sa svim ostalim se slazem. Ovo silovanje igre je otuzno. Ali cak i taj Bogdan je makar dosao za razliku od ostalih. Nema opravdanja za nedolazak. Mada sa ovakvom igrom zaista nemamo da se nadamo icemu na SP.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...