website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

37 minutes ago, DaniSRB said:

Баците поглед на ово ако вам није тешко https://www.neodustajemo.rs/neodustajemo-rs

 

Мислиш да ће ово имати неки значајнији ефекат? Испраће Вучић народу мозак довољно, добиће и две године форе од Запада ако треба, а онда народ лепо на референдуму потпише. 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Wanderer said:

 

Мислиш да ће ово имати неки значајнији ефекат? Испраће Вучић народу мозак довољно, добиће и две године форе од Запада ако треба, а онда народ лепо на референдуму потпише. 

нешто мора да се покуша

професори од почетка године одржавају трибине по Србији, само се о томе мало зна :(

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DaniSRB said:

Баците поглед на ово ако вам није тешко https://www.neodustajemo.rs/neodustajemo-rs

 

Ajd hipotetički neka Šiptari odluče da se vrate u sastav Srbije. Onda imamo državu od 6 miliona Srba i 2 miliona Albanaca. Dakle četvrtina stanovništva su Albanci, to znači da automatski dobijamo albanski kao drugi zvaničan jezik u zemlji, dobijamo premijera ili predsednika skupštine iz reda Albanaca. I postajemo Makedonija 2. Što se mene tiče hvala bogu da smo ih se rešili, Srbiji trebaju teritorije gde živi srpski narod, dakle severno Kosovo, naši manastiri tamo i cela Republika Srpska. Koji k... će nam dva miliona Šiptara. 

 

A što se fudbalske reprezentacije tiče, kod mene su na ignor sve dok predstavljaju igračku jedne kriminalne grupacije. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikolaB said:

 

Ajd hipotetički neka Šiptari odluče da se vrate u sastav Srbije. Onda imamo državu od 6 miliona Srba i 2 miliona Albanaca. Dakle četvrtina stanovništva su Albanci, to znači da automatski dobijamo albanski kao drugi zvaničan jezik u zemlji, dobijamo premijera ili predsednika skupštine iz reda Albanaca. I postajemo Makedonija 2. Što se mene tiče hvala bogu da smo ih se rešili, Srbiji trebaju teritorije gde živi srpski narod, dakle severno Kosovo, naši manastiri tamo i cela Republika Srpska. Koji k... će nam dva miliona Šiptara. 

 

A što se fudbalske reprezentacije tiče, kod mene su na ignor sve dok predstavljaju igračku jedne kriminalne grupacije. 

pa tamo nema 2 miliona Albanaca, nema ni milion, nemoj slusati Vuciceve gluposti molim te

iseljavanje je veliko, a natalitet je drasticno smanjen

 

danas ti traze Kosovo, a sutra ce vrsiti pritsak da se ukine Republika Srpska, ako se varas da cemo uci u EU ako damo nesto nema sanse

vec 18 godina slusas razne zahteve....prvo je bio Hag, onda  Kosovo, sutra nesto drugo

 

Poslusaj profesora

 

Link to comment
Share on other sites

Da li ih ima dva miliona ili milion apsolutno je nebitno (Vučića sasvim sigurno ne slušam šta priča niti me zanima, ni on ni ostali političari generalno), ima ih mnogo više od nas. U Makedoniji ih je pre pedeset godina bilo tek 10%, danas su trećina populacije. Priraštaj kod nas je katastrofalan, iseljavanje je veliko, a natalitet užasan. Oni najobrazovaniji i najbolje zaposleni po pravilu imaju po jedno dete, i tu nije problem u političarima već u nama samima i našem mentalitetu. 

 

Kosovo je danas za Srbiju isto što i Srpska za BiH, etnički izgubljena teritorija. U Srpskoj su 90% stanovništva Srbi, i to je danas faktički zapadna Srbija, baš kao što je teritorija Kosmeta južno od Ibra severna Albanija. I kad tad će te teritorije da se pripoje svojim matičnim državama (svidelo se to nekomeili ne). Mi smo u zadnjih sto godina dopustili Albancima da nam se nasele na deo teritorije i da nam ga uzmu. I kako to sada vratiti, šta uraditi sa tim ljudima? Evropska unija je u svemu ovome nebitna, da li ćemo ući tamo ili ne je nebitno. 

 

Nisam pristalica Aleksandra Vučića i njegove demagogije, ali realno nije rešenje u zabadanju glave u pesak i busanje u prsa pod sloganom Kosovo je Srbija. Jer većina tih koji se busaju u prsa, krste sa obe ruke i kunu u svoje srpstvo i majku Rusiju, sedaju u buseve i sele se u Nemačku. A jadan primer je i naš patrijarh i sva crkvena hijerarhija kojoj su puna usta Kosova kao svete srpske zemlje, a na pamet im ne pada da na primer daju primer narodu i presele Patrijaršiju u Peć, tamo gde joj je i mesto. Oni se zbombali usred Beograda i odatle pametuju, a na Kosovo šalju tek završene bogoslove sa porodicama. Pa hajde gospodine Irineju raspali do Peći i predvodi Crkvu odatle. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dareza said:

 

Daj Boze da ne pobede i nadam se da ce izgubiti od Rusije. Ja ne znam kako mozete da podrzavate fudbalski tim posle svih skandala.

Vidi,sto se seniora tice potpuno te podrzavam. Zanimaju me kao rezultat Turkmenistana u ligi centralne Azije za kadete. Ali ovo su mladi koji zaista imaju sansu za nesto. Naravno,da ih taj FSS sistemski ne unistava 20 godina. A tvrdim da imaju kvalitet ne samo da odu na EP i OI vec i da budu bitan faktor. Imale su i prosle generacije pa ih uniste. Bas zbog idiota iz A tima. Recimo,sada Djorovic vjerovatno vodi tim na Euro. A Krstajic vjerovatno ne. E onda ce da Djorovica postave za VD seniora. Momke kao Pantica i Jovica povuku u A tim,ostanu slabiji igraci i naravno na EP debakl. I nikom nista. I tako je od 2004. Imali smo vicesampione Evrope koji su u Atinu isli sa 2 dana priprema a tim je skrpljen u zadnjem momentu. I onda taj isti FSS ne samo sto unistava seniore koji su ionako invalidi vec to rade i sa mladjim selekcijama.

Jedino se nadam.da ce se mozda desiti 2015. Da momci pokazu sta znaju. I to mi je dovoljno

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ChandlerMne said:

Vidi,sto se seniora tice potpuno te podrzavam. Zanimaju me kao rezultat Turkmenistana u ligi centralne Azije za kadete. Ali ovo su mladi koji zaista imaju sansu za nesto. Naravno,da ih taj FSS sistemski ne unistava 20 godina. A tvrdim da imaju kvalitet ne samo da odu na EP i OI vec i da budu bitan faktor. Imale su i prosle generacije pa ih uniste. Bas zbog idiota iz A tima. Recimo,sada Djorovic vjerovatno vodi tim na Euro. A Krstajic vjerovatno ne. E onda ce da Djorovica postave za VD seniora. Momke kao Pantica i Jovica povuku u A tim,ostanu slabiji igraci i naravno na EP debakl. I nikom nista. I tako je od 2004. Imali smo vicesampione Evrope koji su u Atinu isli sa 2 dana priprema a tim je skrpljen u zadnjem momentu. I onda taj isti FSS ne samo sto unistava seniore koji su ionako invalidi vec to rade i sa mladjim selekcijama.

Jedino se nadam.da ce se mozda desiti 2015. Da momci pokazu sta znaju. I to mi je dovoljno

kako smo se proveli 2004 bolje da nisu isli :d

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

pa kad ih nije briga

 

2016. je bilo najlakse doci na OI, laka grupa i 8 timova, ali kad pameti nema, samo interes

Tako je. Sve si rekla. Pamtim nazalost i dan danas tu 2004.

Bruka i sramota. A zamisli,svaki igrac od klase je igrao na OI. I bila mu je cast.

Od Mesija na dalje. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...