website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

9 hours ago, DaniSRB said:

ako sad vlast ne padne u NS nece nikad

 

kako uopste neko moze i da pomisli spens da rusi

 

Pa lakše je srušiti nego oporaviti,  trebalo bi ga posvetiti skroz sportu i kraj :d Ugasiti Paradiso, butike pretvoriti u trenažne objekte, napraviti objekat u potpunosti u službi sporta :d

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

- Aleksandra po običaju igra dobar tenis na US Openu :yes Videćemo kako će biti u revanšu sa Kiz, koja nije u preterano dobroj formi

- Laslo opet gubi meč zbog glave, 0/12 na BL

- Novak se kocka i troši snagu moralo je ići u 3 seta, jer je u prva dva seta igrao prilično dobro

- Nina u dublu sa Stolar odlična, dobile su King/Srebotnik, mada je trebalo ići u dva seta

 

Najuspešniji GS, gledano u globalu, ove sezone :yes

Link to comment
Share on other sites

Naravno 4. :lol: Kako drugacije. Za 0.1 krug :d Ali dobro bar nisu flopnuli kao ovi u pusci. I dalje ovo nam je mislim najveca sansa za medalju na OI. Jbg sada im se desio peh i taj jedan los hitac.

 

Neko od njih dvoje je u odlucujucej seriji imao hitac od 8.9 i to ih je kostalo medalje.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

I da ja vam preporucujem da ne pratite ovo mnogo, jer nista ne moze da te iznervira kao streljastvo. Lepo ujutru ustanes i vidis rezultate. Ja sam se sada slucajno probudio, nisam planirao da gledam i mislio da je gotovo kad ono i dalje traje i za tih 2-3 min su uspeli da me iznerviraju :lol: Tako da necu ni gledati ostalo + radim samo prvu smenu tako da nista od pracenja, bolje za mene :d

Link to comment
Share on other sites

Ljudi skandal!!

 

Svim klubovima/družinama članovima Streljačkog saveza za leteće mete Srbije

Poštovani,

Obraćamo vam se povodom optužbi i neistina koje je Borko Vasiljević objavio na Facebook stranici Otvorena grupa strelaca Srbije, Saveza za leteće mete, 27.08.2018. godine.

Borko Vasiljević je regularno prijavljen dana 30.07.2018. od strane Saveza kao učesnik ISSF 52. Svetskog prvenstva u svim streljačkim disciplinama , Changwon, Korea 2018,. koje se održava od 31.08.2018. do 13.09.2018.

Prema planu i programu selektora reprezentacije, pripreme za ovo veliko takmičenje su odredjene za 21.-22.08.2018. i ponovo 26.08.-28.08.2018.

Na prvom delu priprema 21.-22.08.2018. Borko Vasiljević je uredno bio prisutan, a na drugi deo priprema nije došao. Za vreme prvog dela priprema, Borko Vasiljević je usmeno obavestio selektora Dejana Mihajlovića da nije u mogućnosti da obezbedi Rešenje za iznošenje oružja iz zemlja od strane PU za grad Užice. U razgovoru je dao informaciju da osoba u PU Užice ovlašćena za izdavanje Rešenja prema disckrecionom pravu ne želi da izda rešenje na njegovo ime. Takodje je naveo da bi se Rešenje za iznošenje oružja moglo obezbediti za neko od ovlašćenih lica Saveza koja putuju u Koreju, što se u ovom slučaju odnosi na selektora Dejana Mihajlovića.

Notorna je neistina da je Predsednik Saveza zabranio strelcu Borku Vasiljeviću da putuje i učestvuje na Svetkom prvenstvu, jer je Savez već obezbedio i platio avio karte, smeštaj , ishranu i kotizaciju, rezervisao količinu i obezbedio sredstva za nabavku municije na strelištu u Koreji i dnevnice koje pripadaju prema Uredbi, već je u pitanju neizdavanje dokumentacije od strane PU za grad Užice.

Nedolazak Borka Vasiljevića na drugi deo priprema i neodlazak na Svetsko prvenstvo u Koreju je isključivo zato što nije u mogućnosti da obezbedi potrebnu dokumentaciju za iznošenje oružja van granica Republike Srbije, a prema Zakonu o oružju Republike Srbije.

Predrag Šotra
Predsednik
Streljački savez za leteće mete Srbije
28.08,2018.

 

 

 

Tako da nista od trapa na OI :facepalm:Zato i nije startovao danas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...