website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

24 minutes ago, ChandlerMne said:

Ne znam sta da mislim o kosarkasicama. Jelena se udaje a moze lagano da se nastavi i trudnocom,Sonja vec teze prije 2020. Sa njima i Anom,te Marinom mozda nesto moze da se uradi ali je utisak od lani jako los. Slabo je to bilo. 

Dok ne dodje EP nista ne mozes da pricas, situacija na poslednjem EP nije za merilo tako da cemo tek sl godine videti da li Marina vraca zlatni sjaj;)

Link to comment
Share on other sites

generalno mi nemamo sistem ženske košake, zato je marina i otišla. ono je bio neverovatan uspeh za našu zemlju koga još nismo ni svesni, tek ćemo videti u budućnosti. ne kažem da je nemoguće da kvalifikujemo u tokiju ali ovo je bila jedna sjajna generacija i ništa više od toga bojim se

Link to comment
Share on other sites

On 8/20/2018 at 14:24, nenad said:

generalno mi nemamo sistem ženske košake, zato je marina i otišla. ono je bio neverovatan uspeh za našu zemlju koga još nismo ni svesni, tek ćemo videti u budućnosti. ne kažem da je nemoguće da kvalifikujemo u tokiju ali ovo je bila jedna sjajna generacija i ništa više od toga bojim se

A ne moze nista naglo, u Riju su okosnica naseg tima bile devojke 87-90 godiste, trebalo je i njima vremena da igracki sazru......i pojavila se Marina naravno

 

kod nas i kad je najbeznadeznija situacija, uvek se pojavi neki talenat

Edited by DaniSRB
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...