website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, DaniSRB said:

zlatooo :d

 

ali treneru otkaz, 90 poena smo primili od tima koji samo trojke sutira

Nisam znao da Letonija gura isti tip kosarke i u mladjim kategorijama, nikakva igra samo sut za tri i gruba igra:sick:

Edited by Jesse_Pinkman)
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Nisam znao da Letonija gura isti tip kosarke i u mladjim kategorijama, nikakva igra samo sut za tri i gruba igra:sick:

 

Ne mogu da spuštaju loptu na centre kada ih nemaju, imali smo 30ak skokova više, surovo smo fizički dominantni u odnosu na njih. A i generalno smo mnogo bolja ekipa. Letonci da se šutiraju u dupe što su došli do finala ovde.

2 hours ago, DaniSRB said:

zlatooo :d

 

ali treneru otkaz, 90 poena smo primili od tima koji samo trojke sutira

 

Nemoj zezati :) Čitao sam dosta kritika na račun Bućana ali rezultat je rezultat na kraju dana. 

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast momcima,razbili su. Pecarski i Petrusev materijal za A tim.

Sjajne cure protiv Spanije. Ne pamtim.da smo ih pobijedile u bilo kojoj kategoriji. Nadam se da i one mogu daleko.

Ali zato bruka od Kineske turneje. Njih treba da je stid i sram. U kom god sastavu da su treba da se bore. Ovo je debakl.

Sledece nedelje GP u tekvondou. Vec posle njega bi dosta toga trebalo da bude jasno.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nenad said:

 

Ne mogu da spuštaju loptu na centre kada ih nemaju, imali smo 30ak skokova više, surovo smo fizički dominantni u odnosu na njih. A i generalno smo mnogo bolja ekipa. Letonci da se šutiraju u dupe što su došli do finala ovde.

 

Nemoj zezati :) Čitao sam dosta kritika na račun Bućana ali rezultat je rezultat na kraju dana. 

vodio je on i neke druge generacije......videcemo u buducnosti jer lako voditi dobar tim :d

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Svaka cast momcima,razbili su. Pecarski i Petrusev materijal za A tim.

Sjajne cure protiv Spanije. Ne pamtim.da smo ih pobijedile u bilo kojoj kategoriji. Nadam se da i one mogu daleko.

Ali zato bruka od Kineske turneje. Njih treba da je stid i sram. U kom god sastavu da su treba da se bore. Ovo je debakl.

Sledece nedelje GP u tekvondou. Vec posle njega bi dosta toga trebalo da bude jasno.

ja ne znam ni zasto su isli na kinesku turneju, mozda im Kinezi placaju da se pojave? :d 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...