website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Zenska stafeta 4x400 3:34.64, a trcala je Barjaktarevic koja je izraziti sprinter :d Ali nazalost zbog drugog rezultat od 3:37 nece na EP, bice 17. :( Jedino ako neko odustane.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Poraz od Slovenaca. To znaci da idemo,koliko znam,na Njemce i to je to. Da smo pobijedili isli bi na Island i imali bi sanse za medalju. Ovako...nije lose jer smo u top 8 ali nije ni dobro.

 

Ne ide to tako, sada se prave nove grupe Slovenija ce imati 2 boda, Nemacka i Island po 1 a mi 0 i sada igramo protiv obe ekipe. Top 2 idu nastavljaju borbu za medalje.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, dareza said:

 

Ne ide to tako, sada se prave nove grupe Slovenija ce imati 2 boda, Nemacka i Island po 1 a mi 0 i sada igramo protiv obe ekipe. Top 2 idu nastavljaju borbu za medalje.

Ok,posle sam vidio da je novi format.

Svakako smo bez sanse.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Майкл said:

Juniorke: Pobeda Šurjan i poraz Jokić u R16 singla juniorki, takođe su zajedno u PF dubla

Kadetkinje: Tominjak u ČF singla, a sa Bezeg u PF dubla

 

Ovo je najuspesnije ep ikada sa tri osvojene medalje (racunam dublove sastavljene od samo nasih igraca ne ono 0.5 od medalje sa nekom drugom zemljom) + sansa za jos dve.

 

A vidim da Surjan igra sa onom Kineskinjom iz Azerbejdzana od koje je prosle godine izgubila i kasnije osvojila lagano zlato.................

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, dareza said:

 

Ovo je najuspesnije ep ikada sa tri osvojene medalje (racunam dublove sastavljene od samo nasih igraca ne ono 0.5 od medalje sa nekom drugom zemljom) + sansa za jos dve.

 

A vidim da Surjan igra sa onom Kineskinjom iz Azerbejdzana od koje je prosle godine izgubila i kasnije osvojila lagano zlato.................

 

A i sad ce :facepalm:Nema nista gore neko kada ti medalju na evropskom preotme Kinez :lol: Nadam se da mi nikada necemo imati Kineze i da imamo ja ne bih navijao za njih.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...