website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

19 minutes ago, dareza said:

E jbg ne moze i Nole u finalu i pobede kosarkasica i vaterpolistkinja :lol:

 

a toliko o laksem zrebu u kosarci, Italija je nasa rak rana za u20. Nikad ih necemo pobediti :d A za vaterpolo bez komentara, jednu Nemacku ne mogu da pobede. Bolje odustati, ne mozemo mi ovde da napredujemo nikako.

 

POVLACIM REC ZA KOSARKU. DEMANTOVALE SU ME. Svaka im cast, posle finala prosle na EP U18, sada finale u20. Definitnvno najbolja generacija IKADA sada i zvanicno.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Kakva generacija, bravo:champion: odlicna igra i odbrana!!:yes

Kasarkasi se u pocetku mucili sa Islandom:wacko: a na kraju ih razbili!!

 

 Ma kosarkasi u20 ce sigurno da se bore za medalju, ali cudi me da nema Miskovica koji je bio mvp na ep u18 2017

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dareza said:

 

 Ma kosarkasi u20 ce sigurno da se bore za medalju, ali cudi me da nema Miskovica koji je bio mvp na ep u18 2017

To sam se i ja pitao, mozda je povredjen?:mumble: Drugi razlog ne postoji, posto i da je najgori Miskovic bi mu nasao mesto:d

Link to comment
Share on other sites

E jebiga za vaterpolistkinje, baš mi je žao. Celu utakmicu se drže i onda pred kraj prospu sve dobro što su uradile. A baš sam se bio ponadao da mogu da naprave neki pristojan rezultat i da prođu u četvrtfinale. Ovako dobiće Tursku, a protiv Rusije, Mađarske i Španije sve sem debakla iznad +10 biće super rezultat. Jbga

 

A mladim košarkašicama svaka čast. Bar ne treba da brinemo za žensku košarku u narednih desetak godina

Link to comment
Share on other sites

Norme za EP:

 

Ristic (110mH)

Anic (skok u dalj) - mislim da on nece na EP zbog povrede, msm nece sigurno, ali oporavlja se polako i sigurno se vraca za dvoransku sezonu

Kolasinac (kugla)

Samac (koplje)

Terzic (1500)

Spanovic (skok u dalj)

Gardasevic (skok u dalj)

Jevtic i Simovic (maraton)

Tomasevic (disk)

Topic (50km hodanje) a vrv ce nastupiti i na 20km posto je rezerva a nece sve sa liste na ep.

 

 

Vucenovic je rezerva za koplje, Bibic za 5000m.

 

E sad Bekricu nedostaje malo do norme, a Dudas mora da zavrsi neki desetoboj.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, dareza said:

Norme za EP:

 

Ristic (110mH)

Anic (skok u dalj) - mislim da on nece na EP zbog povrede, msm nece sigurno, ali oporavlja se polako i sigurno se vraca za dvoransku sezonu

Kolasinac (kugla)

Samac (koplje)

Terzic (1500)

Spanovic (skok u dalj)

Gardasevic (skok u dalj)

Jevtic i Simovic (maraton)

Tomasevic (disk)

Topic (50km hodanje) a vrv ce nastupiti i na 20km posto je rezerva a nece sve sa liste na ep.

 

 

Vucenovic je rezerva za koplje, Bibic za 5000m.

 

E sad Bekricu nedostaje malo do norme, a Dudas mora da zavrsi neki desetoboj.

 

zaboravio sam Salaski i Ciric na 400.

 

a vidim da je Jovancevic danas skocio 7.90 u dalj

 

edit: ispravljen rezultat skocio je 7.98. Norma za EP:clap:

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...