website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

7 hours ago, Майкл said:

Zna li neko planira li Davor da se zadrži u ovoj kategoriji ili je samo eksperiment? Svakako je ovo srebro solidan rezultat za novu kategoriju

 

Kadžaja i Stankić su uzeli bronze.

 

 

Jesi siguran za Kadzaju? Sa sajta nisam mogao da vidim.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Майкл said:

Zna li neko planira li Davor da se zadrži u ovoj kategoriji ili je samo eksperiment? Svakako je ovo srebro solidan rezultat za novu kategoriju

 

Kadžaja i Stankić su uzeli bronze.

 

 

mislim da nece u ostati u ovoj kategoriji, verovatno ih je mrzelo da skidaju kilazu, a ovde ima malo takmicara, nije nesto tesko doci do medalje

Link to comment
Share on other sites

Iskreno najbitniji nasupi licno za mene na MI su bili za plivace posto jako dugo svi rade zajedno i mislim da se rezultati konacno vide. Doduse ne verujem da cemo imati vise od 3-4 individualne kvote, ali zato mozemo imati sve tri stafete (mislim da su dve realne) + musko zenski miks ako se i za to odluce. Videcemo.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, dareza said:

Iskreno najbitniji nasupi licno za mene na MI su bili za plivace posto jako dugo svi rade zajedno i mislim da se rezultati konacno vide. Doduse ne verujem da cemo imati vise od 3-4 individualne kvote, ali zato mozemo imati sve tri stafete (mislim da su dve realne) + musko zenski miks ako se i za to odluce. Videcemo.

 

Crevar, Barna, Stjepanović i Silađi?

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Майкл said:

 

Crevar, Barna, Stjepanović i Silađi?

 

Crevar- da (ali nesto nisam siguran za 400mix, veca sansa za 800 i 1500), Stjepanovic (200 slobodno i 200 delfin), Siladji (100 prsno). E to msm da su sigurne. E sad Barna mozda, Celic mozda i Sabo ako se vrati, mada ne on ce se na stafetu forsirati tako je bar rekao.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...