website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, DaniSRB said:

ja mislim da vi previse ocekujete od nekih :d

 

Niko ne ocekuje previse, ali ne mozes da imas posadu koja je druga od pozadi, izvini ali ne mozes. Nismo mi juce poceli da se ulazemo u kajak

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

Niko ne ocekuje previse, ali ne mozes da imas posadu koja je druga od pozadi, izvini ali ne mozes. Nismo mi juce poceli da se ulazemo u kajak

Muskarci? mrzi me da pratim, ali mi smo tu bas slabi, samo jedna medalja na EP

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

 

Niko ne ocekuje previse, ali ne mozes da imas posadu koja je druga od pozadi, izvini ali ne mozes. Nismo mi juce poceli da se ulazemo u kajak

 

Mislim da je greška staviti najbolje pojedince u čamac, mora se miksovati dok se ne pronađe najbolji tim za duži vremenski period.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

Evo koje posade cemo imati na EI: Muski k1 200 i k2 1000 i to je to od njih :d i zenski k1 200, k1 500, k2 500, k4 500 i c1 200 i verovatno Bedec na k1 5000.

Ja bih volela da Marko proba k-1, k-2 vec imamo, i jos 200m ko bude najbolji

 

a kod zena da se rasporede lepo u jednosede i dvosed gde mozda  i imamo neke sanse za medalje, k4 nam nesto posebo ni ne treba kad sanse za medalju nemamo

 

treba da rade na kvalitetu, bas me briga za neku trku u k4 kad to ili ne znamo, ili nemamo dovoljno dobrih takmicara

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

Ja bih volela da Marko proba k-1, k-2 vec imamo, i jos 200m ko bude najbolji

 

a kod zena da se rasporede lepo u jednosede i dvosed gde mozda  i imamo neke sanse za medalje, k4 nam nesto posebo ni ne treba kad sanse za medalju nemamo

 

treba da rade na kvalitetu, bas me briga za neku trku u k4 kad to ili ne znamo, ili nemamo dovoljno dobrih takmicara

 

Dobro to jeste tacno. Moraju da se naprave posade za 3 medalje na OI. Muski i zenski dvojac i ostali singlovi. A ovo ostalo ako bude bude. Ja bih voleo u dvojcu da vidim Mariju i Milicu, a na 200 Biljana. Videcemo, ali za sp ce sve izmeniti gotovo sigurno, msm na ove posade koje su sada dozivele debakl.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...