website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, Майкл said:

 

Kako god okreneš, ona će uz par jakih turnira otići na OI :d

 

Bice tesno bas. Nista tu nije sigurno. Britanka je sigurna. A za top 5 se bore Kineskinja, Poljakinja, Milica, Turkinja i Korejka. A tu su jos i amerikanka i meksikanka. Bice jako tesko. Steta sto sada nije uzela zlato da se malo odvoji, ali dobro i ovih 24 poena su ok.

Link to comment
Share on other sites

Odustajem od Vanje definitivno. A Tijana nije ni dosla na gp ili je povreda ili nije uspela da spusti kilazu. Bojim se da cemo mi na kraju ostati bez kvote u ovoj kategoriji. Tacnije ubedjen sam da cemo ostati bez nje :d

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dareza said:

Odustajem od Vanje definitivno. A Tijana nije ni dosla na gp ili je povreda ili nije uspela da spusti kilazu. Bojim se da cemo mi na kraju ostati bez kvote u ovoj kategoriji. Tacnije ubedjen sam da cemo ostati bez nje :d

 

I to sve zbog jednog random rezultata, tuga :(

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, dareza said:

Odustajem od Vanje definitivno. A Tijana nije ni dosla na gp ili je povreda ili nije uspela da spusti kilazu. Bojim se da cemo mi na kraju ostati bez kvote u ovoj kategoriji. Tacnije ubedjen sam da cemo ostati bez nje :d

 

kažu da je povreda, da nije dovoljno oporavljena od povrede u stvari

Link to comment
Share on other sites

Zaboravih da kažem, Miladinović mi ne uliva neko veliko poverenje. Servis mu je prosečan, uz lošu tehniku. Udarci 'sa zemlje' su ok, ali dosta greši. Nije da nema potencijal, jednostavno mora još raditi ukoliko želi da uspe na ATP turu, pogotovo na tom servisu.

 

Što se učešća na RG tiče... Ispao je na startu iako je imao *4-3 u trećem, koji je izgubio sa 4-6.

Link to comment
Share on other sites

Sve mi se cini da je Milenkovic nova Zivkovic. Bas je gotivi Zoki.

 

A danas kako smo igrali i ovaj bod je odlican. Ovo je najgora utakmica u poslednjih nekoliko godina.

 

I Zoki na timeout-u: "Jel mi igramo rukomet mozda?" :lol:

 

edit: Stvarno ce biti skandal ako Milenkovic (hoce :lol:) i Blagojevic odu na sp. Blagojevic samo kao libero mozda.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dareza said:

Sve mi se cini da je Milenkovic nova Zivkovic. Bas je gotivi Zoki.

 

A danas kako smo igrali i ovaj bod je odlican. Ovo je najgora utakmica u poslednjih nekoliko godina.

 

I Zoki na timeout-u: "Jel mi igramo rukomet mozda?" :lol:

 

edit: Stvarno ce biti skandal ako Milenkovic (hoce :lol:) i Blagojevic odu na sp. Blagojevic samo kao libero mozda.

ni Busa nije nista bolja od Milenkovic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...