website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

45 minutes ago, ChandlerMne said:

Vidjecemo,71 je za  sada,djeluje obecavajuce. Snazna,brza. Ima ih dosta jos,kao sto rekoh 14 u top 100.

 

Brza? :lol: Ona je sve samo ne brza, to joj je zapravo i najveća kočnica. Ima jako loše kretanje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Cisto po rankingu,Amerika ima 14 djevojaka i 9 momaka u top 100. Mi imamo 4 momka i 1 djevojku. Po tome mislim da su uz Spance najbolji na turu. 

Nazalost,zbog ovih i onih razloga pobjeda na GS je danas nevjerovatno teska. Kod muskaraca pogotovo. Tako da se vise taj kriterijum i ne moze uzimati kao dovoljan za proglasavanje nacije uspjesnom. Par imena dominira i to je to. Kod zena je lakse jer su sve toliko lose da pobjedjuje trenutno najmanje losa. Ja bih bio zadovoljan kad bismo imali par njij u top 50 i da se makar na GS i mastersima mogu boriti za recimo top 16 ili top 8. A ko danas to moze? Novak ponekad,Filip ako je zdrav i to je to. Vidjecemo kasnije ali zaista se ne moze nista ocekivati u buducnosti.

daleko smo mi od Amerike :d

 

meni je tenis uglavnom dosadan sport i ne zanima me mnogo

 

ima dosta dece da treniraju, e sad da li su nam treneri losi ili nesto drugo nedostaje nzm....ali da se neko pravi pojavi nije lako

 

ali kako je bilo od povrede Seles pa do dolaska Dokic, ovo sad je ok :d

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Майкл said:

 

Filipa celu karijeru bukvalno jebu povrede, prvo je to bilo rame (ako me sećanje služi), a sada stopalo. Prosto je tužno gledati kako se iznova i iznova prekida karijera nekoga ko je toliko talentovan :cry: 

 

Re: Kecmanović, posledica neiskustva, nisam gledao meč, ali verovatno da je planuo nakon izgubljenog drugog seta.

 

imao je 4:1 i 40:0 na svoj servis u drugom setu, pa ne znam kakvo da je neiskustvo u pitanju, jedino da ima 11 godina

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...