website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

32 minutes ago, nenad said:

Kolaric i Basta su dobili jutros Turke, tj na 1:0 u setovima Turci oredali zbog povrede. Veceras igraju protiv Spanaca za cetvrtfinale. Kazu da su teski uslovi, juce bilo 37 u hladu

 

A gde se igra?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, dareza said:

Ma Tomicevica i Zorica niko nece moci da pobedi narednih 3-4 god na velikom takmicenju i zato zalim da se Marko malo fokusira na k1 jer ja stvarno mislim da je medju top 3 na svetu.

Mislim da nema od toga nista!! Ne znam kako su rasporedjene trke na velikim takmicenjima za k1 1000 i k2? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Mislim da nema od toga nista!! Ne znam kako su rasporedjene trke na velikim takmicenjima za k1 1000 i k2? 

 

Pa sigurno nisu isti dan :d A ne vidim zasto ne bi bilo nista od toga kad je k1 1000 Markova disciplina i da nije imao tesku povredu pre Londona sad bi konstantno osvajao medalje. On je 2011 bio najmaldji finalista u tom finalu i bio 6 isprd Kirceva i Pimente koji su sada u vrhu u toj disciplini

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dareza said:

 

Pa sigurno nisu isti dan :d A ne vidim zasto ne bi bilo nista od toga kad je k1 1000 Markova disciplina i da nije imao tesku povredu pre Londona sad bi konstantno osvajao medalje. On je 2011 bio najmaldji finalista u tom finalu i bio 6 isprd Kirceva i Pimente koji su sada u vrhu u toj disciplini

Pa ne verujem da ce hteti da se trosi jer mu je ovamo sigurna medalja!! 

Za k1 1000 sem njega nemamo nikoga, jedino ako Zdelar kasnije resi da se posveti toj disciplini, mislim da mu je za sad cilj da udje u k4!!

Link to comment
Share on other sites

1/4 za Kolarica i Bastu i novih 80 poena. Svaka im cast. Mozda bi trebali malu pauzu da naprave posle ovog turnira da treniraju pa u nove pobede. Jako su perspektivni i pitanje trenutka je kad ce uci u top 50

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...