website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Nista to ne valja. Imao sam utisak da smo mnogo bolji al ovo je realan pokazatelj.

 

Nije realan pokazatelj je da se nisu spremali kao i svake godine. Uvek su isli na neku planinu ili bar u Vrnjacku banju i imali prave pripreme, sad su trenirali bas malo i to u Kovilovu??? I bas sam o ovome razmisljao dok sam gledao slike sa tkzv priprema. Trenirali su sa Bugarima i Slovencima i vidim i oni su se bas pokazali :d

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

ne mislim to

 

 vec onda kad se pojave kao seniori prvi oi ciklus

 

vidi Milicu, pa sad Tijanu :p

 

ma sta si se ti uhvatila za tu Tijanu :lol: Ne mozes da prebolis to sto Vanja nece na OI :lol: da nije njen sad bi otisli kuci sa 0 medalja.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

 

Nije realan pokazatelj je da se nisu spremali kao i svake godine. Uvek su isli na neku planinu ili bar u Vrnjacku banju i imali prave pripreme, sad su trenirali bas malo i to u Kovilovu???

Ovo nisu pocetnici da im treba neka posebna priprema vec dosta od njih dugogodisnji reprezentativci koji bi trebali da gro protivnika lagano pobijede. Nije ovo neka 1 kategorija takmicara. A oni gube od koga stignu. Mozda bi malo duze pripreme pomogle al dzaba ako nam olinpijska sampionka ne moze proci prva dva kola. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Ovo nisu pocetnici da im treba neka posebna priprema vec dosta od njih dugogodisnji reprezentativci koji bi trebali da gro protivnika lagano pobijede. Nije ovo neka 1 kategorija takmicara. A oni gube od koga stignu. Mozda bi malo duze pripreme pomogle al dzaba ako nam olinpijska sampionka ne moze proci prva dva kola. 

 

Pa ne mogu na takmicenje bez priprema. To bi isto bilo kao kad bi kosarkasi sad odmah iz klubova otisli na svetsko, pa ispali bi odmah u prvoj rundi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

Pa ne mogu na takmicenje bez priprema. To bi isto bilo kao kad bi kosarkasi sad odmah iz klubova otisli na svetsko, pa ispali bi odmah u prvoj rundi.

Kapiram ja ali zar kosarkasi ne bi trebali da dobiju Azerbejdzan i bez ikakve  pripreme? Prosto si bolji i to je to. U pravu si da pripreme dosta znace ali ovo je toliko slabo da ja nemam rijeci. Anoninumusi osvajaju medalje a ovi nasi...

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Kapiram ja ali zar kosarkasi ne bi trebali da dobiju Azerbejdzan i bez ikakve  pripreme? Prosto si bolji i to je to. U pravu si da pripreme dosta znace ali ovo je toliko slabo da ja nemam rijeci. Anoninumusi osvajaju medalje a ovi nasi...

sad vise nisu :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...