website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, Майкл said:

 

Suđenje u vaterpolu je veliki problem otkako postoji sport, zbog velike diskrecije koju glavni sudija ima prilikom donošenja odluka :dunno:  Kada smo igrali dobro, pobeđivali smo i sa lošim suđenjem.

od 5-1 na 6-5 nisu sudije krive za svaki nas los napad

 

evo sad ce tako da izgube

 

prosle godine su kukali kako ne mogu uvek da pobedjuju i da ce jednom morati da izgube, pa su izgubili.............jasno je da je pritisak veliki, i jednu godinu mozes da fejlujes, ali evo sad se to nastavlja i na ovu godinu............sad se zale na pretrpan raspored...........videcemo posle EP

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DaniSRB said:

od 5-1 na 6-5 nisu sudije krive za svaki nas los napad

 

evo sad ce tako da izgube

 

prosle godine su kukali kako ne mogu uvek da pobedjuju i da ce jednom morati da izgube, pa su izgubili.............jasno je da je pritisak veliki, i jednu godinu mozes da fejlujes, ali evo sad se to nastavlja i na ovu godinu............sad se zale na pretrpan raspored...........videcemo posle EP

 

Evo sada. čistu situaciju Mandić ne rešava :facepalm: 

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ja sam poslednji put vatepolo gledao jos na sp mec za bronzu i nista necu gledati do ep-a. a i to cu samo zavrsnicu :d a sto se tima tice, "zvezda" Filipovic umesto sto prica i samo prica i krivi sudije za sve zivo neka pokaze nesto u bazenu posto ne moze da se sastavi.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

Ne znam, aj sam poslednji put vatepolo gledao jos na sp mec za bronzu i planiram da ne gledam do ep nista :d a sto se tima tice, umesljena zvezda Filipovic umesto sto prica i samo prica neka pokaze nesto u bazenu posto ne moze da se sastavi.

 

Ugine panda za svaki put kada optuži sudije za svoje promašaje :wacko: 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Майкл said:

 

Ugine panda za svaki put kada optuži sudije za svoje promašaje :wacko: 

 

Stvarno preteruje. Mislim nedopustivo je da igrac kao sto je on to radi. Sad ispada da mi nikad ne igramo lose nego da su uvek sudije krive za to. Ne znam, bas se promenio nekako posle Rija.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

Znam da je ovo sto cu da napisem ruzno, ali ja se nadam da ce kiksnuti na ep da se malo probude i pocnu da igraju kako znaju, jer ako ovako nastave ne gine im bronza u Tokiju :lol:

 

Sa ovakvom igrom bronza će biti fenomenalan rezultat :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Vaterpolo je dozivio zenit u Riju. Nazalost,po logici stvari,kad se dodje do vrha moze se samo na dole. Tako je uvijek bilo. Pogledajte Madjare. Skapirali su to davno,formu dizali pred OI i eto 3 uzastopna zlata. Ono sto nisu uzeli u obzir je da Benedek i Kasas nece igrati uvijek. Nisu podmladili tim i evo gdje su sad. A nama se smijesi ista prica. Svi nasi najbolji igraci su oko 30 godine. U Tokiju ce imati 33 do 35 godina. Oni tesko da mogu da nadju motiv. I igracki a od borbe sa vjetrenjacama dolazi do faze kad im je svejedno. Svi znate uslove i o tome je pricao Andrija neposredno posle Rija. Tada je bilo dosta kritika na njegov racun. Ljudi ne shvataju da zlato ne dolazi tek tako. I pored toliko medalja oni moraju da se bore sa svim nevoljama. Budzet im je ko zna koliko manji od ostalih saveza. Klubovi su pred gasenjem. Odavno niko ne predstavlja prijetnju u Evropskim takmicenjima. Ni mladje selekcije nisu sjajne. Medalje nisu ni ceste a zlata pogotovo. Sve su to faktori koji su u pozadini ovih rezultata. I opet kazem,Andrija je pricao o ovome i predvidio bas ovo. Ako se nesto ne promijeni i to brzo mislim da nam 2020 nece donijeti puno uspjeha. Hrvatska je sada psiholoski znatno iznad nas,Italija i Spanija sve bolje,Crna Gora i Madjarska podmladjuju tim. Medalja ne da nije sigurna vec ako se ovako nastavi momci ce biti u velikom problemu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...