website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

22 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Posle Nadice i Dusana Bozanica mesto na YOG je obezbedio i Bogdan Bulat!!:yes

Na juniorskom kupu Nadezda Petrovic je osvojila srebro a Andrea bronzu, Nadezda se polako vraca drugo srebro u nizu, dobro da je povreda sanirana!!:yes

Inace kako idu sada kval u atletici preko one rang liste? Da li je to olaksavajuce za nase atleticare ili ne, vidim da je Milica Gardasevic 50., hahahah ali Dragana Tomasevic koja je 20.:lol:

mislim da draft za atletiku jos uvek nije objavljen

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Майкл said:

 

Previše se bave sudijskim odlukama... Sude na njihovu štetu u svakoj utakmici :d 

ne bih se bas slozila sa njima, eto juce su imali vise puta igru sa igracem vise

 

ali i danas im se isto desava kao i na SP..............naprave prednost i vode i onda samo stanu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

ne bih se bas slozila sa njima, eto juce su imali vise puta igru sa igracem vise

 

ali i danas im se isto desava kao i na SP..............naprave prednost i vode i onda samo stanu

 

Mislim da se stariji igrači moraju zameniti u potpunosti i krenuti sa novim timom koji će biti konkurentan u Tokiju, biće stari i spori ako se zadrže do 2020.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

 

Mislim da se stariji igrači moraju zameniti u potpunosti i krenuti sa novim timom koji će biti konkurentan u Tokiju, biće stari i spori ako se zadrže do 2020.

u vaterpolo moze dosta dugo na se igra, ali ne sto ocigledno ne stima.....to se videlo jos prosle godine u Svetskoj ligi pre SP

 

sta je ne znam, ali da je dobro nije

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

u vaterpolo moze dosta dugo na se igra, ali ne sto ocigledno ne stima.....to se videlo jos prosle godine u Svetskoj ligi pre SP

 

sta je ne znam, ali da je dobro nije

 

Pa obično su stariji igrači izvor razdora :lol: Setimo se tuče iz Pekinga, npr.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

pa ne znamo sta je, od Rija se samo zale na sve i svasta, ali kako njima tako svima

 

Suđenje u vaterpolu je veliki problem otkako postoji sport, zbog velike diskrecije koju glavni sudija ima prilikom donošenja odluka :dunno:  Kada smo igrali dobro, pobeđivali smo i sa lošim suđenjem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...