website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

12 minutes ago, dareza said:

 

 

Ali najveca vest je da je Sabo napustio Vojvodinu i Beretica i vratio se u Sentu :facepalm: Ne valja nikako. Ne znam razlog, ali ovo nece biti dobro ni za njega ni za nas i nasu stafetu :(

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, dareza said:

15:18 za Celica danas na drzavnom na 1500 :clap: Prvi put neko u istoriji nase zemlja pliva ispod 15:20!

 

Ali treba napomenuti i 15:48 za decaka od 15 godina koji se zove Boris Lacanski :yes

 

Od ostalih rezultata, Velja je na dobrom putu da se vrati u svoju staru formu. 1:57.56 na 200 delfin (drugo vreme u Evropi) i 1:47.33 na 200 slobodno (drugo vreme u Evropi).

 

Takodje devojcica rodjena 2004 iz Leskovca je oborila mnogo rekorda danas, treba izdvojiti drzavni za u18 na 100 prsno. Plivala je 1:12.34 :yes

Velja se konacno vraca!!:clap: I konacno delfin:yes Vuk fenomenalan, nadam se da ce da spusti vreme za jos 4-5s i to bi trebala da bude norma!! Za Lacanskog smo vec rekli da je odlican ali ova devojcica Nina koja sa 13-14 godina pravi ovakav rezultata, sve pohvale:bowdown:  Takodje treba napomenuti da je i Opacic Milica imala solidan rezultat na 100 delfin i postavila novi NR!!!

Link to comment
Share on other sites

Serdja Stevic ladno nece ici na kvalifikacije za YOG, a ide na SP koje je nedelju dana posle toga :d Ja ne znam sta se desava sa trenirima iz tekvondo saveza. Mada, na YOG nema -59, vec -55 i -63. Pa mozda nece da je maltretiraju sa kilazom. Ne znam.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, dareza said:

Serdja Stevic ladno nece ici na kvalifikacije za YOG, a ide na SP koje je nedelju dana posle toga :d Ja ne znam sta se desava sa trenirima iz tekvondo saveza. Mada, na YOG nema -59, vec -55 i -63. Pa mozda nece da je maltretiraju sa kilazom. Ne znam.

 

Ona je odavno prerasla tu kategoriju :p 

Link to comment
Share on other sites

https://sport.blic.rs/ostali-sportovi/borilacki-sportovi/mali-samuraj-iz-lestana-blicsport-u-poseti-ljubici-stojanovic-velikoj-nadi-naseg/5r76238

Hahahaha da l' su realni:lol: Koliko li je placen ovaj clanak?:d OI a najbolji rezultata 7. mesto na Balkanijadi, koliko sam razumeo u kateg. -44  koja nije seniorska:d

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

https://sport.blic.rs/ostali-sportovi/borilacki-sportovi/mali-samuraj-iz-lestana-blicsport-u-poseti-ljubici-stojanovic-velikoj-nadi-naseg/5r76238

Hahahaha da l' su realni:lol: Koliko li je placen ovaj clanak?:d OI a najbolji rezultata 7. mesto na Balkanijadi, koliko sam razumeo u kateg. -44  koja nije seniorska:d

ima onih koji ce poverovati

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...