website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

38 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne znam zasto Milica Zabic ucestvuje samo na drzavnim prvenstvima:(

Inace Anja je drzavna prvakinja u kategoriji -70kg, mada realno nije ni imala neku konkurenciju:d

Ona je zaista obecavala ali je u poslednje vrijeme posustala, uostalom kompletan zenski tim sa izuzetkom Nikolic. Mislim da moraju da krenu ozbiljnije ako zele jos neku kvotu osim Milicine. Mada sustinski,Majdov i Nikolic,to je to.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne znam zasto Milica Zabic ucestvuje samo na drzavnim prvenstvima:(

Inace Anja je drzavna prvakinja u kategoriji -70kg, mada realno nije ni imala neku konkurenciju:d

mozda trenira dzudo zbog kondicije :d

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, ChandlerMne said:

Ona je zaista obecavala ali je u poslednje vrijeme posustala, uostalom kompletan zenski tim sa izuzetkom Nikolic. Mislim da moraju da krenu ozbiljnije ako zele jos neku kvotu osim Milicine. Mada sustinski,Majdov i Nikolic,to je to.

Iskreno taj broj mogu da nagadjem tek sledece godine!! 2 kvote cemo imati sigurno a za ostale cemo videti!! 

Culum ce biti sigurno blizu kvote kao i Jovana, za Strahinju iskreno ne znam jos uvek!! Kukolj moze da se pozdravi sa OI ako ostane u kateg -90!! 

Od ovih mladjih iskreno ne znam nista, ne znam ni da li ce pokusavati za ove OI!!

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DaniSRB said:

mozda trenira dzudo zbog kondicije :d

Ne znam sta radi ali me nervira:d Realno nemamo bolju takmicarku u tezim kateg. a ona se zadovoljava titulom drzavne prvakinje:mad: Prijavi bar jedan turnir, da vidis gde si u odnosu na ostale takmicarke!!

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Iskreno taj broj mogu da nagadjem tek sledece godine!! 2 kvote cemo imati sigurno a za ostale cemo videti!! 

Culum ce biti sigurno blizu kvote kao i Jovana, za Strahinju iskreno ne znam jos uvek!! Kukolj moze da se pozdravi sa OI ako ostane u kateg -90!! 

Od ovih mladjih iskreno ne znam nista, ne znam ni da li ce pokusavati za ove OI!!

Da,2019 ce donijeti realnu sliku. Jovana je stalno u ritmu toplo hladno. Za Zarka ne znam bas,ne znam tacno koji je sada na listi ali bez uspjeha na GS ili GP tesko je govoriti o kvoti. Sad cu da provjerim. 

A za mladje,tesko. Obradovicke su u padu. Nadezda isto.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Iskreno taj broj mogu da nagadjem tek sledece godine!! 2 kvote cemo imati sigurno a za ostale cemo videti!! 

Culum ce biti sigurno blizu kvote kao i Jovana, za Strahinju iskreno ne znam jos uvek!! Kukolj moze da se pozdravi sa OI ako ostane u kateg -90!! 

Od ovih mladjih iskreno ne znam nista, ne znam ni da li ce pokusavati za ove OI!!

Jovana je 19,Strahinja je 109. Zarko je u top 20. Kukolj 1,Majdov 8. Milica je 6. Nije lose za sada ali ce tu biti dosta promjena.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ChandlerMne said:

Da,2019 ce donijeti realnu sliku. Jovana je stalno u ritmu toplo hladno. Za Zarka ne znam bas,ne znam tacno koji je sada na listi ali bez uspjeha na GS ili GP tesko je govoriti o kvoti. Sad cu da provjerim. 

A za mladje,tesko. Obradovicke su u padu. Nadezda isto.

Culum je oko 28. mesta sa par dobrih rezultata! Strahinja nema dobre rezultate zato za njega ne znam!! Anja i Jovana su solidne, odlicno juniorsko SP za njih, Jovana je tada imala sigurnu bronzu ali je po meni ostecena od strane sudija!! Nadezda je zbog povrede bila losa prosle godine, videcemo ove!! 

Tek cemo sl. godine imati realnu sliku, bitno je da nam juniorke krenu dobro na ovim juniorskim turnirima da vrate malo samopouzdanje!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...