website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

12 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Nije bitan broj, bitne su jake posade!! A za to imamo dobre kajakase i kajakasice!!;)

Po meni je bitno i jedno i drugo. 

Ne kazem da je dobro da imamo njih 20 a da niko nije kadar za medalju. Ali mi smo vec od Londona u fazi da imamo oko 15 odlicnih i dobrih kajakasa,nije to kao nekad,2-3,pa sklopi posade kako znas. Od ovog spiska koji je dare postavio skoro svi su realni kandidati za Tokio. Sad od njih treba sklapati posade,nema potrebe da neko ostane kuci. I mislim da se to lagano moze uraditi.

Poenta je da se vec ove godine sklope 4ci. I onda da se uveslavaju. Nikako da se ove posade sklapaju 2019 i 2020. Ako se to uradi,potpisujem da ce 4ci biti van kvota. I ne forsirati pojedinca u vise disciplina. Nema potrebe da se recimo Starovic gura u 3 discipline a da recimo Bedec ili Relic ne idu u Tokio.

Isto vazi i za veslanje ali njima dzaba govoriti...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, dareza said:

Ne treba forsirati ako nesto ne ide, a nama muski kanu ocigledno ne ide. Zasto trositi vreme i novac bzv. 

 

 

 

 

Hehe,pa sad...

Nije nam ni u tekvondou i zenskoj odbojci islo a vidi nas sada...

A tek Slovenci...nije im islo ni u zenskoj kosarci,zenskom rukometu,dzudou,odbojci,a gledaj sta rade...

Nema sporta gdje se uz trud ne moze doci do rezultata. Tako da,po mom misljenju,sve treba forsirati.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DaniSRB said:

ja mislim da treba slati samo one koji mogu do pristojnog rezultata i one koji su jedini u svom sportu 

 

evo pogledajte npr skandalozan nastup Stevovica od sinoc/jutros :d

 

 

Ocekivano od njega. Mene je vise razocarao Vukicevic.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Hehe,pa sad...

Nije nam ni u tekvondou i zenskoj odbojci islo a vidi nas sada...

A tek Slovenci...nije im islo ni u zenskoj kosarci,zenskom rukometu,dzudou,odbojci,a gledaj sta rade...

Nema sporta gdje se uz trud ne moze doci do rezultata. Tako da,po mom misljenju,sve treba forsirati.

meni se ipak vise svidja Madjarski recept :d

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ChandlerMne said:

Po meni je bitno i jedno i drugo. 

Ne kazem da je dobro da imamo njih 20 a da niko nije kadar za medalju. Ali mi smo vec od Londona u fazi da imamo oko 15 odlicnih i dobrih kajakasa,nije to kao nekad,2-3,pa sklopi posade kako znas. Od ovog spiska koji je dare postavio skoro svi su realni kandidati za Tokio. Sad od njih treba sklapati posade,nema potrebe da neko ostane kuci. I mislim da se to lagano moze uraditi.

Poenta je da se vec ove godine sklope 4ci. I onda da se uveslavaju. Nikako da se ove posade sklapaju 2019 i 2020. Ako se to uradi,potpisujem da ce 4ci biti van kvota. I ne forsirati pojedinca u vise disciplina. Nema potrebe da se recimo Starovic gura u 3 discipline a da recimo Bedec ili Relic ne idu u Tokio.

Isto vazi i za veslanje ali njima dzaba govoriti...

Meni je iskreno bitno da imamo kvalitetne 2-3 posade a mozemo i vise, nego da imamo lupam Pajica k1 1000 a ni ne ispratim njegovu trku jer znam da ne moze nista da uradi!!;)

Milica je trenutno nedodirljiva za jednosed tako da ce sigurno veslati k1 i 200 i 500!! Ostale ce biti u konkurenciji za k4 i k2 a mogu da budu i tu kvalitetni camci!!;)

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ChandlerMne said:

Hehe,pa sad...

Nije nam ni u tekvondou i zenskoj odbojci islo a vidi nas sada...

A tek Slovenci...nije im islo ni u zenskoj kosarci,zenskom rukometu,dzudou,odbojci,a gledaj sta rade...

Nema sporta gdje se uz trud ne moze doci do rezultata. Tako da,po mom misljenju,sve treba forsirati.

 

pa jos uvek nista nisu uradil u zenskom rukometu i zenskoj kosarci. a to u odbojci srebro, desava se, kao i nama rukomet :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...