website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Marina izvrsila prvu prozivku, 23 igracice, nema Sare Krnjic (?)

 

na slikama ih ima samo 12 na pripremama http://www.kss.rs/ceniorke-na-testiranjima-i-mini-pripremama/

 

nadam se da ostale nisu tu zbog klubova

 

Ana, Sonja, Nevena, Radocaj, Crvendakic i Pejdz igraju Evroligu, a Jelena je povredjena

 

edit: I Jovanovic igra Evroligu, a timovi Nevene i Radocaj su ispali :d......timovi Nevene i Cadjo su u polufinalu Evrokupa

Edited by DaniSRB
Link to comment
Share on other sites

- Imamo mnogo talenata i van granica naše zemlje, u Republici Srpskoj, Grčkoj i SAD, a zadatak Košarkaškog saveza Srbije i moj je da vodimo računa o toj deci, da ih pratimo i održavamo kontakte kako bi oni sutra branili boje naše države na velikim takmičenjima. Ono čemu mi težimo jeste da dete iz, na primer Bijeljine, ima istu šansu kao i dete iz Beograda da zaigra za Srbiju, ali odluka je uvek i samo u rukama tog deteta.

 

 

- Nama je bitno da svi ljudi znaju da smo mi učinili sve što je na nama da svakom detetu koje ne živi u Srbiji, a trebalo bi da zaigra za nju, pokažemo da nam je stalo do njega. Istakao bih Alekseja Pokuševskog, veoma talentovanog dečka, koji trenutno igra za Olimpijakos, ali imamo obećanje njega i roditelja da će nastupati za Srbiju. Pored njega, u Republici Srpskoj imamo Nikolu Radovanovića, koji je za 40 sekundi dao čak 10 poena.

Sudeći po Rakočevićevim rečima, budućnost srpske košarke je više nego svetla.

 

Republika Srpska rasadnik talenata

Rakočević se posebno osvrnuo na bisere koji dolaze iz Republike Srpske.

- Postoji mnogo talentovane dece, teško je izdvojiti najbolje kada je puno onih koji su jako dobri. Dejan Pavlović, Marko Marković, Uroš Aleksić i Nikola Radovanović su trenutno među najboljima, ali novi talenti u Republici Srpskoj konstantno rastu - dodaje Rakočević.

Link to comment
Share on other sites

On 05/02/2018 at 14:27, dareza said:

Au koji je haos u TSS. Igracemo fed cup sa samo tri teniserke (Danilovic, Radanovic i Marinkovic). Jorovic se povredila, Krunic i Nina su odavno rekle da nece igrati. A sve ostale su odbile poziv! Svasta........

 

Pa kako Olga da ne igra, kada nju jedino TSS finansira? :d

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DaniSRB said:

- Imamo mnogo talenata i van granica naše zemlje, u Republici Srpskoj, Grčkoj i SAD, a zadatak Košarkaškog saveza Srbije i moj je da vodimo računa o toj deci, da ih pratimo i održavamo kontakte kako bi oni sutra branili boje naše države na velikim takmičenjima. Ono čemu mi težimo jeste da dete iz, na primer Bijeljine, ima istu šansu kao i dete iz Beograda da zaigra za Srbiju, ali odluka je uvek i samo u rukama tog deteta.

 

 

- Nama je bitno da svi ljudi znaju da smo mi učinili sve što je na nama da svakom detetu koje ne živi u Srbiji, a trebalo bi da zaigra za nju, pokažemo da nam je stalo do njega. Istakao bih Alekseja Pokuševskog, veoma talentovanog dečka, koji trenutno igra za Olimpijakos, ali imamo obećanje njega i roditelja da će nastupati za Srbiju. Pored njega, u Republici Srpskoj imamo Nikolu Radovanovića, koji je za 40 sekundi dao čak 10 poena.

Sudeći po Rakočevićevim rečima, budućnost srpske košarke je više nego svetla.

 

Republika Srpska rasadnik talenata

Rakočević se posebno osvrnuo na bisere koji dolaze iz Republike Srpske.

- Postoji mnogo talentovane dece, teško je izdvojiti najbolje kada je puno onih koji su jako dobri. Dejan Pavlović, Marko Marković, Uroš Aleksić i Nikola Radovanović su trenutno među najboljima, ali novi talenti u Republici Srpskoj konstantno rastu - dodaje Rakočević.

Republika Srpska je rasadnik za sve sportove, samo nasi savezi trebaju da reaguju pre da bi nastupali za nas!!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Republika Srpska je rasadnik za sve sportove, samo nasi savezi trebaju da reaguju pre da bi nastupali za nas!!

eto sad je bilo u dzudou za kadete, mogli su pozvati klubove i iz RS da se takmice :(

 

inace Rakocevic iz Crne Gore, a ni da spomene Berane, Bijelo Polje, Pljevlju, Herceg Novi ..................da nam se opet ne desi neki Mirotic :p

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...