website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, DaniSRB said:

ja sam pitala na njihovoj stranici pred kraj godine sta ce sa Tijanom i Vanjom, neko je odgovorio da je jos uvek rano da se o tome razmislja, a onda sam pitala kad pocinju kvalifikacije i rekli su da su vec pocele :d

Jel si pitala i DzSS?:d

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DaniSRB said:

ja sam pitala na njihovoj stranici pred kraj godine sta ce sa Tijanom i Vanjom, neko je odgovorio da je jos uvek rano da se o tome razmislja, a onda sam pitala kad pocinju kvalifikacije i rekli su da su vec pocele :d

Neka si, kad več sami ne znaju šta da rade.

Imamo 3 takmičarke za koje mora biti mjesta u Tokiju, pa sada neka vide kako će da ih rasporede.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Pa Gale sigurno bije glavom sta da uradi!!:d Ako Vanja ovako nastavi Tijana ce da izvisi sigurno a vec je rekla da joj je tesko da drzi ovu kilazu!!

Za Kukolja i Majdova cemo videti posle EP ali mislim da ce Kukolj pokusati u tezoj a kod rvaca nemamo neka preklapanja, na OI smo imali prve tri kategorije tako da nije moguca neka kalkulacija sa tezinama!!

Da, dobro bi bilo da se pojavi neko od muškaraca.

Ne znam za Kukolja al mu je to jedina šansa.

A Maksimović?

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Maksimović nije išao u Rio jer su ga zadržali u kategoriji gdje nije bilo moguće da se kvalifikuje.

Pa u koju kategoriju bi ga ti prebacio, u onu u kojoj je bio Viktor? Jednostavno nije bilo mesta za njega jedino u kategoriji -85 sto je previse

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...