website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, ChandlerMne said:

Zasto ne krene Vanja sa tezom kategorijom,ako vec nije kasno? 

Srbija osim bez Vujina vjerovatno i bez Vujica. 

ne znam.....verovatno je preteska ta kategorija za nju, ja se nadam da ce Serdja probati do 57kg da se kvalifikuje

Link to comment
Share on other sites

vor 1 Stunde schrieb dareza:

https://worldtkd.simplycompete.com/playerRanking?ranking=Olympic Kyorugi Ranking&divisionName=F-49 kg&month=1&year=2018&pageNo=0

 

 

evo izasao je renking za januar i Tijana ne da ima kvotu nego bukv ne mora nijednu medalju da osvoji da bi ostala u 6.

I would not agree to this. I did some calculation to see how Tomic is doing, and the difference betwenn Stankovic and Bogdanovic is actually not that big. If you take only 25% points from 2016 and 50% of 2017 the ranking for F49 looks as follows

 

1. Wongpattnakit THA 176,5

2. Kim KOR 148,1

3. Bogdanovic SRB 116

(Sim KOR) 98,3

(Stankovic SRB) 94

4. Tomic CRO 77,8

5. Troung VIE 75

6. Yildirim  TUR 73,7

 

Therefore i would say still very open among Bogdanovic and Stankovic

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ChandlerMne said:

Zasto ne krene Vanja sa tezom kategorijom,ako vec nije kasno? 

Srbija osim bez Vujina vjerovatno i bez Vujica. 

Tijana je po meni vise za tezu kategoriju i to sto joj je lose islo u tezoj nije sto se nije snasla vec zato sto je van forme i ne moze da se sastavi!! 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, prso1000 said:

I would not agree to this. I did some calculation to see how Tomic is doing, and the difference betwenn Stankovic and Bogdanovic is actually not that big. If you take only 25% points from 2016 and 50% of 2017 the ranking for F49 looks as follows

 

1. Wongpattnakit THA 176,5

2. Kim KOR 148,1

3. Bogdanovic SRB 116

(Sim KOR) 98,3

(Stankovic SRB) 94

4. Tomic CRO 77,8

5. Troung VIE 75

6. Yildirim  TUR 73,7

 

Therefore i would say still very open among Bogdanovic and Stankovic

Nice analysis. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, prso1000 said:

I would not agree to this. I did some calculation to see how Tomic is doing, and the difference betwenn Stankovic and Bogdanovic is actually not that big. If you take only 25% points from 2016 and 50% of 2017 the ranking for F49 looks as follows

 

1. Wongpattnakit THA 176,5

2. Kim KOR 148,1

3. Bogdanovic SRB 116

(Sim KOR) 98,3

(Stankovic SRB) 94

4. Tomic CRO 77,8

5. Troung VIE 75

6. Yildirim  TUR 73,7

 

Therefore i would say still very open among Bogdanovic and Stankovic

ne moras kod nas pisati na engleskom :d

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Tijana je po meni vise za tezu kategoriju i to sto joj je lose islo u tezoj nije sto se nije snasla vec zato sto je van forme i ne moze da se sastavi!! 

Ima i toga. Al svakako moraju da se razdvoje iz kategorije. Ovako ce jedan sjajan kvalitet da izvisi. Makar neka ovi iz TSS ne budu glupi kao DzSS i RSS.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Ima i toga. Al svakako moraju da se razdvoje iz kategorije. Ovako ce jedan sjajan kvalitet da izvisi. Makar neka ovi iz TSS ne budu glupi kao DzSS i RSS.

Pa Gale sigurno bije glavom sta da uradi!!:d Ako Vanja ovako nastavi Tijana ce da izvisi sigurno a vec je rekla da joj je tesko da drzi ovu kilazu!!

Za Kukolja i Majdova cemo videti posle EP ali mislim da ce Kukolj pokusati u tezoj a kod rvaca nemamo neka preklapanja, na OI smo imali prve tri kategorije tako da nije moguca neka kalkulacija sa tezinama!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...