website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, dareza said:

https://worldtkd.simplycompete.com/playerRanking?ranking=Olympic Kyorugi Ranking&divisionName=F-49 kg&month=1&year=2018&pageNo=0

 

 

evo izasao je renking za januar i Tijana ne da ima kvotu nego bukv ne mora nijednu medalju da osvoji da bi ostala u 6.

Koliko dobija bodova Vanja sad?

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

Ne pise nigde, ja se plasim da ovaj turnir nije za bodove ili eventualno da se racuna kao G2 a to je 20 za pobedu, 12 za drugo mesto.

Vanji sad bas trebaju dobri rezultati da bi mogla da se nadje na OI, bas bih voleo da uspe nekako jer  je Tijana stvarno van forme vec godinu dana!!

Link to comment
Share on other sites

A Vanja je i pored svetske titule skupila manje poena od Tijane ove godine. Tijana je skupila skoro 200. Vanja oko 170.

 

edit: nije. Tijana je skupila 130, racunao sam poena i sa OI :lol: Ali svakako je i to dobro posto je stvarno bila losa 2017.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, DaniSRB said:

tesko da cemo se mi plasirati vise na neko takmicenje, posto sad necemo proci grupu (ajde protiv Hrvatske je ocekivano da ne mogu nista da urade, ali vidi se da necemo nista ni protiv Svedske i Islanda) dobicemo nekog jakog u barazu za SP i nema sanse da se plasiramo, a onda za sledece EP kad bude zreb bicemo u slabom sesiru sa dva ispadanja u grupi na EP (a jos se i Austrija plasirala direktno kao domacin) i male su sanse da se plasiramo..............mada smo i sad se jedva kvalifikovali u grupi sa Poljskom kojoj stvarno lose ide sa podmladjenim timom, Belorusija nas razbusila i mucili se sa Rumunijom :d

 

nzm jel su ovi iz RSS ''drzavni sluzbenici'' da se tako izrazim, ali vrlo moguce :d

Zasto ne krene Vanja sa tezom kategorijom,ako vec nije kasno? 

Srbija osim bez Vujina vjerovatno i bez Vujica. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...