website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, ChandlerMne said:

Tako nekako :)

Ide to ovako...vidis da neko po kvalitetu zaista odudara od prosjeka i odmah krenes u lobiranje. A uzrast mora da bude sto mladji. Da su Mirotica zvali sa 15-16 mozda bi nesto i bilo. Ovako...

Управо тако. Не можеш спортисту пустити да се сам сналази како зна и уме и онда кад нешто направи да само узмеш готов производ. Ми Ђоковића, Јанковићку и Ивановићку ниамо изгубили искључиво захваљујући њиховом патриотизму. 

 

А код спортиста из Српске дилеме нема, сваки од њих (или бар екстремна већина) би оберучке прихватио позив Србије. Ја вам кажем, да било кога од вас неко телепортује у Бањалуку, Требиње, Бијељину, Пале... а да не знате где.се налазите, били би убеђени да сте негде у Србији. Мени долазио другар из Словачке и човеку ништа није јасно, дошао из Београда, каже прешао границу и опет у Србији. Како.... У томе је поента. 

 

И Српска и Црна Гора су мале земље, али уз добре контакте и лобије и мало добре воље није проблем да се талентовани спортисти одатле преусмере под заставу Србије. 

Link to comment
Share on other sites

E da sutra pocinju kvalifikacije za SP. Austriju cemo lako, a msm i Gruzuju, ali meni je od pobede bitnije da se Peno, Marinkovic i Todorovic dobro pokazu u ovim utakmicama, posto njih trojica mogu konkurisati za tim i kada ne bude bilo ovih zabrana.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NikolaB said:

Управо тако. Не можеш спортисту пустити да се сам сналази како зна и уме и онда кад нешто направи да само узмеш готов производ. Ми Ђоковића, Јанковићку и Ивановићку ниамо изгубили искључиво захваљујући њиховом патриотизму. 

 

А код спортиста из Српске дилеме нема, сваки од њих (или бар екстремна већина) би оберучке прихватио позив Србије. Ја вам кажем, да било кога од вас неко телепортује у Бањалуку, Требиње, Бијељину, Пале... а да не знате где.се налазите, били би убеђени да сте негде у Србији. Мени долазио другар из Словачке и човеку ништа није јасно, дошао из Београда, каже прешао границу и опет у Србији. Како.... У томе је поента. 

 

И Српска и Црна Гора су мале земље, али уз добре контакте и лобије и мало добре воље није проблем да се талентовани спортисти одатле преусмере под заставу Србије. 

Tesko nekog sa Pala mogu da zamislim da nasupa za BiH :d

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DaniSRB said:

CG je bolja u tome od nas

 

mali Radoncic je odrastao ovde, skolovali ga kosarkaski i onda ga CG prezume :d

 

bice dece kad se kotorski klanovi presele u NS :lol:

Za njega sam znao da nema sanse da igra za Srbiju jer mu je otac musliman a vec znas kako oni dozivljavaju Srbiju. 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Za njega sam znao da nema sanse da igra za Srbiju jer mu je otac musliman a vec znas kako oni dozivljavaju Srbiju. 

:lol:

Crnogorac iz Rozaja/Plava/Gusinja :d........ali cini se kao srkoz ok decko, vervoatno je porodica uticala.....mama mu je iz Zrenjanina

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NikolaB said:

Управо тако. Не можеш спортисту пустити да се сам сналази како зна и уме и онда кад нешто направи да само узмеш готов производ. Ми Ђоковића, Јанковићку и Ивановићку ниамо изгубили искључиво захваљујући њиховом патриотизму. 

 

А код спортиста из Српске дилеме нема, сваки од њих (или бар екстремна већина) би оберучке прихватио позив Србије. Ја вам кажем, да било кога од вас неко телепортује у Бањалуку, Требиње, Бијељину, Пале... а да не знате где.се налазите, били би убеђени да сте негде у Србији. Мени долазио другар из Словачке и човеку ништа није јасно, дошао из Београда, каже прешао границу и опет у Србији. Како.... У томе је поента. 

 

И Српска и Црна Гора су мале земље, али уз добре контакте и лобије и мало добре воље није проблем да се талентовани спортисти одатле преусмере под заставу Србије. 

Hehe,sjecam se entuzijazma jos prije 10ak godina kad bi Srbija bilo gdje igrala,medju najboljim navijacima su bili oni iz Srpske.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, dareza said:

E da sutra pocinju kvalifikacije za SP. Austriju cemo lako, a msm i Gruzuju, ali meni je od pobede bitnije da se Peno, Marinkovic i Todorovic dobro pokazu u ovim utakmicama, posto njih trojica mogu konkurisati za tim i kada ne bude bilo ovih zabrana.

Sa ovim timom ne bi trebali da se mucimo.

Najvise ocekujem od Pena

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...