website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, DaniSRB said:

@ChandlerMne, u CG verujem da ni kamp ne moze da se napravi? :d

 

znam da dvojno drzavljanstvo ne moze

 

zao mi je za Pekovica, i sad za Mirotica :(

Tesko :facepalm:

Ne moze. Dobra stara politika i dobri stari fasizam. Sa svim drugim moze sem sa Srbijom. Ali kad im treba para i zastite i sta ti ja znam,onda se mrska Srbija pretvara u raj. A narod ovcice...

Bas steta za Mirotica. Sad jos ide iz kluba

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChandlerMne said:

Jeste,i niko nije odgovarao za to. Biatlon nam je na nuli,pitanje je da li cemo da imamo bilo koga u Koreji. Ista stvar kao sa brojnim savezima koje vode ljudi koji o sportu ne znaju ama bas nista.

Ovo za zimske,iako ne bih da mijesam politiku u ovo,dzaba svim Srbima pripadnost kad im je druga zemlja svetinja. Sta znas,mozda ove biatlonke zaista vole BIH. Tako da bez patriotizma nema leba. A Srbija svakako mora da radi sa dijasporom,bilo u sportu bilo u drugim oblastim. Kad odlete preko grane i zablistaju svi se pozivaju na porijeklo. Raonic,Mirotic,sve Crnogorac do Crnogorca...kako da ne.

ima talentovana Maida Drndic ako je ne upropaste :d

 

a za greske u savezu nikad niko nece odgovarati, eh da je samo biatlon jedini.........rukometni se jos uvek provlaci......na celo bokserskog je sad stao Borovcanin, videcemo jel moze da promeni nesto :d

 

Pa ako vole sta ce nam onda :d

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

Realno najvise sportista rodjenih u RS imamo u judou. I zato je meni cudno sto Aleksandra nije prihvatila. I Majdov je prvo nastupao za BIH.

 

http://www.judoinside.com/event/7577/2011_Balkan_Championships_Thessaloniki_U20/judo-results

Pazi stvarno,ovo nisam znao. 

Obostrano odlicna odluka da se zamijeni tabor.

Link to comment
Share on other sites

Знам да је пре пар година била нека емисија на РТРС где је била Жана Новаковић (ваљда сам погодио презиме) и причала је о држављанству Србије и могућности да убудуће наступа за нас. Тада је Лоловићка још увек била активна, и ова одушевљена што ће бити у истом тиму са њом (јер обе су са Пала). Пар недеља касније у Блицу изјавила да су јој у Скијашком савезу Србије једноставно рекли да им није потребна и да не рачунају на њу. Биатлон, клизачки и тркачки савези и не постоје, ко уопште да зове те људе

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Tesko :facepalm:

Ne moze. Dobra stara politika i dobri stari fasizam. Sa svim drugim moze sem sa Srbijom. Ali kad im treba para i zastite i sta ti ja znam,onda se mrska Srbija pretvara u raj. A narod ovcice...

Bas steta za Mirotica. Sad jos ide iz kluba

i posle DPS-a, DPS :d

 

pa da......umesto da smo sa njim radili kao Slovenci sa Lukom nas savez nista

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dareza said:

Realno najvise sportista rodjenih u RS imamo u judou. I zato je meni cudno sto Aleksandra nije prihvatila. I Majdov je prvo nastupao za BIH.

 

http://www.judoinside.com/event/7577/2011_Balkan_Championships_Thessaloniki_U20/judo-results

zato sto se druzi sa Ceric i tim trenerima

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

ima talentovana Maida Drndic ako je ne upropaste :d

 

a za greske u savezu nikad niko nece odgovarati, eh da je samo biatlon jedini.........rukometni se jos uvek provlaci......na celo bokserskog je sad stao Borovcanin, videcemo jel moze da promeni nesto :d

 

Pa ako vole sta ce nam onda :d

Tesko da ce sa ovim uslovima ista uraditi. Biatlon je ozbiljnija stvar nego sto nasi selektori misle. Nije to samo trci i pucaj. Treba tu jos dosta toga

Ne ocekujem nista vala,evo se sa Slovakinjama mucimo. A pricaju o medalji...

U pravu si ali sta ako broj tih koji vise vole BIH krene da raste? Bez Tijane i Brankice ne bi bilo istih rezultata. Tako da mene to brine

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Pazi stvarno,ovo nisam znao. 

Obostrano odlicna odluka da se zamijeni tabor.

i Brankica je na Mediteranskim igrama 2009 nastupala za BiH 

 

ali ajde za RS slucajevi tih boljih sportista su mali

pored Aleksandre i zimskih, od ovih aktivnih sportista mislim da su pogresili i sa kosarkasicom Maricom Gajic

 

na francuskoj wiki vidim da je Jelena Dubljevic 2007. igrala za Srbiju, a od 2009. igra za CG, a realno mnogo bi nam znacilo da smo uspeli da je zadrzimo.......mada to su bile teske godine za zensku kosarku

zato Anu i Milicu cenim, posebno Milicu sta je sve izdrzala i kakve trenere, nikad nijedno takmicenje nije propustila

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...