website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Ja mislim da imaju veliku sansu da se plasiraju na OI, odlicno igraju:d

Tu je problem samo ko bi sastavljao tim za OI:wacko:

 

Kokeza će pozvati iskusnog Bata Đoru :d

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

 Siri spisak

 

GK: Marina Pantic (Harve AC Handball, FRA), Dragica Tatalovic (CS Magura Cisnadie, ROU), Katarina Tomasevic (Dunaujvaros, HUN), Marija Colic (Nice, FRA)

RW: Katarina Krpez Slezak (Erd, HUN), Zeljka Nikolic (Craiova, ROU), Lidija Cvijic (Toulon SC VH, FRA)

RB: Dijana Stevin (Celles sur Belle, FRA), Jelena Lavko (Alba Feherva, HUN), Andjela Janjusevic (Siofoc KTC KFT, HUN), Sandra Kuridza (HBCSA, FRA), Marina Dmitrovic (Kisvardai, HUN)

CB: Andrea Lekic (Vardar, MKD), Tamara Radojevic (Kisvarda, HUN)

LB: Jovana Kovacevic (Bekescaba, HUN), Sanja Damnjanovic (Siofoc KTC KFT, HUN), Ana Lazic (Minaqua, SRB), Marija Obradovic (TuS Metzingen, GER), Jovana Stojiljkovic (Brest Bretagne Handball, FRA)

LW: Sanja Radosavljevic (Vac, HUN), Dijana Radojevic (Ankara Yenimahalle BSK, TUR), Anastazia Djokovic (Naisa, SRB), Milica Rancic (Jagodina, SRB)

PV: Jovana Milojevic (Zaglebie Lublin, POL), Sladjana Pop-Lazic (Brest Bretagne, FRA), Dragana Cvijic (Vardar, MKD), Marija Lojpur Gajovic (Medicinar, SRB), Marija Petrovic (Vardar, MKD) 

 

S obzirom da je Andrea izgleda povredjena moralo je biti mesta za Liscevic, ali izgleda da tu ima nesto licno

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

I Culum i Buncic mogu na OI samo ako jos malo napreduju. Dosta su napredovali u odnosu na proslu godinu. Sada je bitno da dobro odrade ovaj period bez takmicenja i da pokusaju da napadnu normu.

Buncic je ja mislim najvise napredovao ove godine, samo kao sto sam rekao nikada nema srece sa zrebom!! Bravo i za Culuma!!

Kako ti se cini ovaj Milos Mandic?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Buncic je ja mislim najvise napredovao ove godine, samo kao sto sam rekao nikada nema srece sa zrebom!! Bravo i za Culuma!!

Kako ti se cini ovaj Milos Mandic?

 

Pa i nije nesto. Daleko je to od dobrog.

Link to comment
Share on other sites

Крстајић изгледа остаје селектор и у Русији. Спавате ли мирно Тривуновића Весељке.

 

Како бих волио да нас сад Кореја прегази ко Мао Цетунг демонстранте на Тјенамену

Link to comment
Share on other sites

GOLMANI: 1. Katarina Tomašević Dunajvaroš (Mađarska) 2. Dragica Tatalović Magura Cisnade (Rumunija) 3. Marija Čolić Nica (Francuska)
LEVA KRILA: 4. Sanja Radosavljević Vac (Mađarska) 5. Dijana Radojević Ankara Jenimahale (Turska) 6. Milica Rančić Jagodina
PIVOTMENI: 7. Slađana Pop – Lazić Brest (Francuska) 8. Dragana Cvijić Vardar (Makedonija) 9. Marija Lojpur Medicinar
DESNA KRILA: 10. Katarina Krpež – Šlezak Erd (Mađarska) 11. Željka Nikolić Munisipal Krajova (Rumunija) 12. Lidija Cvijić Tulon (Francuska)
BEKOVI: 13. Jovana Stoiljković Brest (Francuska) 14. Marija Obradović Tus Mecingen (Nemačka) 15. Sanja Damnjanović Šiofok (Mađarska) 16. Ana Lazić Minakva 17. Andrea Lekić Vardar (Makedonija) 18. Tamara Radojević Kišvardai (Mađarska) 19. Lavko Jelena Alba Fehervar (Mađarska) 20. Marina Dmitrović Kišvardai (Mađarska) 21. Dijana Števin Seles Sur Bel (Francuska) 22. Sandra Kuridža HBCSA (Francuska)

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam da li su ljudi u Srbiji stvarno glupi ili se samo prave. Ja sam znao da igraci iz EL nece igrati u kvalifikacijama za SP jos pre EP. Tacnije mogu oni da igraju, ali ce snositi posledice. A to je njima posao bre. Od toga zaradjuju, prehranjuju svoju porodicu. Vazi da ce neko da rizikuje da izgubi posao zbog kvalifikacija i sta ce posle? Ja sam na strani igraca. FIBA je smece obicno. Trenutno nema gore federacije od njih. Doveli su kosarku do dna. Dno dna. Dalje od ovoga ne moze.

 

Nadam se da ce i na SP igrati bzv reprezentacije i da ce poseta biti katastrofalna. Ne zasluzuju nista bolje.

 

Pod 2: EP na 4 god je takkva nebuloza da nemam reci. Sramotno. Sta zele da postignu? Da sto manje ljudi bude zainteresovano za kosarku? Pa ako to zele da postignu, skoro da su postigli. Meni se sve vise i vise gadi kosarka kao sport bas zbog ovakvih stvari.

 

 

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, dareza said:

Ja ne znam da li su ljudi u Srbiji stvarno glupi ili se samo prave. Ja sam znao da igraci iz EL nece igrati u kvalifikacijama za SP jos pre EP. Tacnije mogu oni da igraju, ali ce snositi posledice. A to je njima posao bre. Od toga zaradjuju, prehranjuju svoju porodicu. Vazi da ce neko da rizikuje da izgubi posao zbog kvalifikacija i sta ce posle? Ja sam na strani igraca. FIBA je smece obicno. Trenutno nema gore federacije od njih. Doveli su kosarku do dna. Dno dna. Dalje od ovoga ne moze.

 

Nadam se da ce i na SP igrati bzv reprezentacije i da ce poseta biti katastrofalna. Ne zasluzuju nista bolje.

 

Pod 2: EP na 4 god je takkva nebuloza da nemam reci. Sramotno. Sta zele da postignu? Da sto manje ljudi bude zainteresovano za kosarku? Pa ako to zele da postignu, skoro da su postigli. Meni se sve vise i vise gadi kosarka kao sport bas zbog ovakvih stvari.

 

 

Istog smo misljenja, kao sto se znalo za Jokica odmah da nece da bude na EP pa su ga svi pljuvali!! 

Ja se iskreno plasim ovih kvalifikacija, stvarno je razocaravajuce da FIBA unistava kosarku!!

Link to comment
Share on other sites

Ми имамо колико толико солидне играче и ван евролигашких и америчких клубова, али овакав систем ће урнисати оне мање тимове који су јако танки са резервама, а имају одличан први тим (пада ми на памет Словенија, па и Италија). У сваком случају ФИБА стварно уништава кошарку, посебно европску

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...