website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Vec ga mnogi pljuju zato sto ce prihvatiti, ja verujem da Paunovic ima tu slobodu da kaze da ne zeli da mu se mesaju u posao!!

 

Mislim da ljudi preteruju, ne znam zašto je teško pomiriti se s činjenicom da nismo dovoljno kvalitetni i da će bojkot najboljih samo pogoršati stvari :lol: 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Майкл said:

Žao mi je što je uspeh fudbalera sada u senci ličnog sukoba između Kežmana i Muslina, a tu je najdeblji kraj izvukao SMS :( 

ne moze kod nas bez skandala :d

 

kad je igrala SRJ reprezentacija domaci navijaci zvizdali su ''sopstvenoj himni''

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DaniSRB said:

pa da, ali svako vreme nosi svoje skandale :d

 

Ima, ali sam pričao konkretno o NEREALNOSTI naših fudbalskih fanova :d Večito krive Savez, igrače, trenere... zbog loših rezultata, a ne zapitaju se da li smo mi uopšte dobri u tom sportu :d 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Vec ga mnogi pljuju zato sto ce prihvatiti, ja verujem da Paunovic ima tu slobodu da kaze da ne zeli da mu se mesaju u posao!!

Разумљиво. Муслина су сменили јер није пристао на уцене менаџера у вези са састављањем тима и логично је да ће да се сумња у новог тренера кога поставе. А реално Пауновић је тек неколико година старији од неких репрезентативаца, нема тај ауторитет међу играчима, а камоли међу овом багром у Савезу. Једно је водити младу репрезентацију где фактички играју клинци, а друго А тим у ком наступају домаће и светске звезде. Ја се бојим да се не понови прича као са Синишом Михајловићем

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, NikolaB said:

Разумљиво. Муслина су сменили јер није пристао на уцене менаџера у вези са састављањем тима и логично је да ће да се сумња у новог тренера кога поставе. А реално Пауновић је тек неколико година старији од неких репрезентативаца, нема тај ауторитет међу играчима, а камоли међу овом багром у Савезу. Једно је водити младу репрезентацију где фактички играју клинци, а друго А тим у ком наступају домаће и светске звезде. Ја се бојим да се не понови прича као са Синишом Михајловићем

Pre ovoga su svi napadali Muslina zbog lose igre i zbog ne pozivanja pojedinih igraca, sad ga svi velicaju!! Sa Muslinom nista ne bi uradili, ako je uspeh sam plasman na SP u banana grupi ok onda!!! Ne podrzavam nikoga iz saveza ali smatram da su pojedini mladi igraci potrebni ovom timu, svaka reprezentacija bi pozelela SMS u svom timu!!! 

Link to comment
Share on other sites

Dva izuzetno vredna rezultata na na 800 i 1500 u malim bazenima. Vuk Celic je plivao 800 za 7:49, a Boris Lacanski koji ima 14/15 godina je plivao 1500 15:23. Impresivan rezultat. To bi bilo negde oo 15:35-15:40 u velikim bazenima.

 

 

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Pre ovoga su svi napadali Muslina zbog lose igre i zbog ne pozivanja pojedinih igraca, sad ga svi velicaju!! Sa Muslinom nista ne bi uradili, ako je uspeh sam plasman na SP u banana grupi ok onda!!! Ne podrzavam nikoga iz saveza ali smatram da su pojedini mladi igraci potrebni ovom timu, svaka reprezentacija bi pozelela SMS u svom timu!!! 

Слажем се да игра није била на задовољавајућем нивоу, али давала је резултат. Муслин је на почетку мандата рекао да је њргов циљ резултат, а не лепота  у игри. И направио је резултат. Сергеј је требало да се извини за своје понашање и добио би позив, а не да се понаша као самозвана дива (читај Јелена Карлеуша) и глуми неку недодирљивост. 

 

Кажем, нисам ни ја био задовољан игром али јесам резултатима. И није фер према њему и његовом тиму ово што су урадили

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NikolaB said:

Слажем се да игра није била на задовољавајућем нивоу, али давала је резултат. Муслин је на почетку мандата рекао да је њргов циљ резултат, а не лепота  у игри. И направио је резултат. Сергеј је требало да се извини за своје понашање и добио би позив, а не да се понаша као самозвана дива (читај Јелена Карлеуша) и глуми неку недодирљивост. 

 

Кажем, нисам ни ја био задовољан игром али јесам резултатима. И није фер према њему и његовом тиму ово што су урадили

ja nzm za sta Sergej treba da se izvini, niti je dobio poziv, niti je davao bilo kakve izjave u medijima, to sto razna stampa prenosi rekla kazala price ne treba da znaci da su tacne

Edited by DaniSRB
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...