website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

21 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne znam zasto mislis da sestre Obradovic nemaju sanse, ja bas mislim da ce savez pokusati da gura Jovanu i Nadezdu do kvote ostale ne verujem i verujem da mogu da budu blizu kvote!! Kao sto je neko rekao Milica nije imala neke rezultate pa vidi sta sada radi a ove imaju i dobre rezultate!!

Daj Boze da budes u pravu al osim Majdova i Nikolic za sada ne vidim konstantnost sto ne znaci da je to nepromjenljivo

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, ChandlerMne said:

Daj Boze da budes u pravu al osim Majdova i Nikolic za sada ne vidim konstantnost sto ne znaci da je to nepromjenljivo

Majdov i Milica su sigurni, Kukolj samo ako predje u drugu kategoriju, Culum ima velike sanse uz par dobrih rezultata a za Buncica jos ne znam posto bas nema srece sa zrebom!! Rogic ce biti tu oko kvote kao i svaki put, dok cemo za ostale videti sledece godine!!

Link to comment
Share on other sites

Da li sam ja jedini koji podrzava smenu Muslina??:d Citam komentare na B92 i ne verujem, svi ga brane sada a do pre neki dan su ga svi kritikovali zbog ne pozivanja pojedinih igraca i slabe igre!! 

Mada dok ne vidim ko ga menja ne mogu nista da kazem ipak je ovo FSS i Kokez i najbitnije je koliko ce se para zaraditi od samog rezultata!! 

Da imamo normalan savez odavno bi Paunovic vodio reprezentaciju

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...