website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, NikolaB said:

Е да су играли Теодосић, Јокић...... Ја и даље мислим да је овај тим направио врхунски резултат овде

 

To niko ne spori, ovo je FENOMENALAN rezultat. Ali jednostavno ne smeš, ali nikako ne smeš, da kada se vratiš s - 13 u egal završnicu da ovako izgubiš, ali jbg, desilo se. Velika je ovo škola, ali i dalje VELIKI NAKLON ZA CEO STRUČNI ŠTAB I SVE MOMKE TAMO!

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Майкл said:

Bogdan je od danas Silver Bogdan :d 

 

I uopste nije zadovoljan. A i razumem ga. Danas je igrao sve. Kad nije imao podrsku od igraca. Ne razumem zasto Gagi nije igrao skoro uopste drugo poluvreme.

 

I da, dva promasena bacanja Kuzmica su kljucna bila za ovaj mec.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

 

I uopste nije zadovoljan. A i razumem ga. Danas je igrao sve. Kad nije imao podrsku od igraca. Ne razumem zasto Gagi nije igrao skoro uopste drugo poluvreme.

 

I da, dva promasena bacanja Kuzmica su kljucna bila za ovaj mec.

 

Čak ni moj antijynx nije uspeo :( Obično kad bih dosad govorio da je očajan on bi proigrao, sada nije uspelo :lol:

 

Kuzmić je to stalno radio u Zvezdi, kad god se lomilo on bi se slomio... Videćemo da li će sazreti u Realu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Майкл said:

Ovo slovenačko zlato me jako podseća na naše žensko iz 2015. :d 

Oni su iskoristili slabije EP i uzeli zlato, ne znam kako ce biti bez Dragica!!

Mene Slovenija podseca na Katar u rukometu, najmanje Slovenaca u timu:d

Ali sve cestitke Sloveniji i nadam se da cemo se skorije revansirati u nekom finalu!!:cool:

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dareza said:

 

I uopste nije zadovoljan. A i razumem ga. Danas je igrao sve. Kad nije imao podrsku od igraca. Ne razumem zasto Gagi nije igrao skoro uopste drugo poluvreme.

 

I da, dva promasena bacanja Kuzmica su kljucna bila za ovaj mec.

Сале још мора мало да учи што се измена тиче, али надам се да ће сазревати као селектор уз репрезентацију

 

вечерас нам је фалио неки Сале Ђорђевић у игри

Edited by DaniSRB
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Oni su iskoristili slabije EP i uzeli zlato, ne znam kako ce biti bez Dragica!!

Mene Slovenija podseca na Katar u rukometu, najmanje Slovenaca u timu:d

Ali sve cestitke Sloveniji i nadam se da cemo se skorije revansirati u nekom finalu!!:cool:

 

 

Nemoj ih vređati, svi su oni rođeni u Sloveniji ili bili tamo odmalena, niko nije 'kupljen' :p 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Oni su iskoristili slabije EP i uzeli zlato, ne znam kako ce biti bez Dragica!!

Mene Slovenija podseca na Katar u rukometu, najmanje Slovenaca u timu:d

Ali sve cestitke Sloveniji i nadam se da cemo se skorije revansirati u nekom finalu!!:cool:

 

 

Ma nikad vise nece biti ovakvog finala. Sledece EP 2021. A za SP i OI jedno mesto je rezervirano za USA :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...